Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

Відділ містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства

           Розпочинається громадське обговорення містобудівної документації  «Детальний план території для реконструкціі  існуючої молочно-товарної ферми з будівництвом біогазового комплексу з когенераційною установкою (КГУ) на орендованій земельній ділянці в  с. Водяне, яка знаходиться в адмінмежах Водянської сільської ради (за межами населеного пункту)

   Шполянська районна державна адміністрація повідомляє, що 31.07.2018 розпочато громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території для реконструкціі існуючої молочно-товарної ферми з будівництвом біогазового комплексу з когенераційною установкою (КГУ) на орендованій земельній ділянці в     с. Водяне, яка знаходиться в адмінмежах Водянської сільської ради (за межами населеного пункту).
 Ознайомлення з Детальним планом у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Шполянської районної державної адміністрації, а також в приміщенні відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Шполянської районної державної адміністрації  за адресою:
вул. Лозуватська,60, каб.№107. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 5-30-50; 5-25-27.

 

Проектуємий детальний план території с.Водяно

Існуючий детальний план території с.Водяно