Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шполянський районний центр соціальних служб для сім ' ї, дітей та молоді

             Будні фахівця із соціальної роботи

          Добрі діла вимагають від людей певних зусиль, прийняття зобов’язань та правильного вибору.  Такий вибір завжди супроводжуються турботою про окремих людей, які цього потребують.

          Уже вкотре, завдяки фахівцю із соціальної роботи Шполянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в селі Антонівка, багатодітні родини, люди з інвалідністю та найстаріші жителі, які проживають на території сільської ради отримали продуктові набори від прихожан парафії Пресвятої Богородиці УПЦ київського патріархату, що в м. Шпола (цукор, борошно, олія, хліб, печиво, цукерки, солодкі напої). Слід відзначити, що люди були розчулені та вражені такою благодійністю. Всі щиро дякували за людську доброту прихожан.

             Така акція проводилась не вперше, що вселяє надію на тісну співпрацю вірян та працівників соціальної служби.

26 Травня, 2020 р., 11:30
         З хвилюванням приймала вона теплі вітання та подарунки за дорученням  голови Шполянської райдержадміністрації Наталії Коваль та голови ради ветеранів Володимира Пустовіта.
19 Травня, 2020 р., 11:40
              Протягом минулого тижня Шполянським районним центром соціальних служб в особі  фахівця із соціальної роботи в с.Водяне Вітою Телепинською було здійснено відвідування сімей із складними життєвими обставинами. Головною метою даних візитів є захист законних прав та інтересів дітей під час карантину, а також подолання чи мінімізація наявних складних життєвих обставин.
 
05 Травня, 2020 р., 15:40
    З 12 березня і щонайменше до 22 травня усі школи та садочки в Україні закриті на карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції. Але досі на вулицях, особливо у спальних районах, ще можна побачити малечу, яка катається на роликах, грає у футбол, і просто гуляє без жодних засобів захисту.
 
05 Травня, 2020 р., 15:39
   Шполянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  хоче звернути увагу на особливо актуальну, важливу тему. Сьогодні  у період карантину COVID-19 родини в повному складі знаходяться вдома. Весь час разом. Це, з одного боку, добре. Бо є час поспілкуватись один з одним, дізнатися про інтереси та бажання своїх рідних, вивчати щось нове спільно та планувати майбутнє.
 
30 Квітня, 2020 р., 09:47
 “Міжнародний благодійний фонд Гарних справ ” звертається із пропозицією співпраці, пропонує свої послуги - гуманітарну допомогу (одяг, взуття, іграшки, канцелярія - через службу доставки), юридичні консультації (за телефоном), психологічні консультації (за телефоном) для категорії осіб:
13 Квітня, 2020 р., 09:38
 Соціально незахищені сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують соціальної допомоги, постійно перебувають в полі зору фахівця із соціальної роботи  Шполянського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді в селі Антонівка Лідії  Козій, яка надає соціальні послуги  з метою підтримки даних сімей в період карантину.
13 Квітня, 2020 р., 09:34
                                 Наголошуємо, що наразі зростає ризик незабезпечення першочергових потреб дітей (харчування, безпека, предмети гігієни, належний догляд, медична допомога), в першу чергу, в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Вразливість сімей посилюється тим, що непоодинокими є випадки втрати батьками роботи або постійного доходу, що призводить до обмеженості ресурсів сімей для забезпечення потреб дітей.
01 Квітня, 2020 р., 11:21
                Проблема торгівлі людьми – одного з найнегативніших явищ сучасного суспільства – уперше була піднята правозахисниками на початку ХХ століття. У той час особлива увага приділялася жінкам з Великобританії, яких змушували до проституції в країнах континентальної Європи. Так з'явився термін ”біле рабство”, який пізніше поширився на загальне поняття торгівлі людьми.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора