Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шполянський районний центр соціальних служб для сім ' ї, дітей та молоді

             Будні фахівця із соціальної роботи

          Добрі діла вимагають від людей певних зусиль, прийняття зобов’язань та правильного вибору.  Такий вибір завжди супроводжуються турботою про окремих людей, які цього потребують.

          Уже вкотре, завдяки фахівцю із соціальної роботи Шполянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в селі Антонівка, багатодітні родини, люди з інвалідністю та найстаріші жителі, які проживають на території сільської ради отримали продуктові набори від прихожан парафії Пресвятої Богородиці УПЦ київського патріархату, що в м. Шпола (цукор, борошно, олія, хліб, печиво, цукерки, солодкі напої). Слід відзначити, що люди були розчулені та вражені такою благодійністю. Всі щиро дякували за людську доброту прихожан.

             Така акція проводилась не вперше, що вселяє надію на тісну співпрацю вірян та працівників соціальної служби.

23 Червня, 2020 р., 15:31
    Сьогодні відбулася нарада  для фахівців із соціальної роботи області з поліцією щодо співпраці по питанню протидії домашньому насильству.
10 Червня, 2020 р., 14:31
За ініціативи дружини Президента України О. Зеленської стартував проект щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності. Мета проекту – зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці. Для цього на сайті bf.gov.ua розпочато всеукраїнське онлайн-опитування.
09 Червня, 2020 р., 10:48
  В період карантину фахівцями Шполянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації, представниками сілських рад здійснили відвідування багатодітних, опікунських, малозабезпечених сімей сіл Ярославка, Водяне та Топильне,   з метою надання консультацій щодо дотримання рекомендованих правил поведінки під час послаблення карантину. Проведено профілактичні бесіди щодо запобігання домашньому насильству, жорстокому поводженню з дітьми, дотриманню належних санітарно - гігієнічних умов проживання. Надані консультації щодо оформлення державної соціальної допомоги як малозабезпеченим  сім'ям. В межах повноважень надали консультації щодо вирішення питання та розв'язанння конфліктних ситуацій з сусідами.
26 Травня, 2020 р., 11:30
         З хвилюванням приймала вона теплі вітання та подарунки за дорученням  голови Шполянської райдержадміністрації Наталії Коваль та голови ради ветеранів Володимира Пустовіта.
19 Травня, 2020 р., 11:40
              Протягом минулого тижня Шполянським районним центром соціальних служб в особі  фахівця із соціальної роботи в с.Водяне Вітою Телепинською було здійснено відвідування сімей із складними життєвими обставинами. Головною метою даних візитів є захист законних прав та інтересів дітей під час карантину, а також подолання чи мінімізація наявних складних життєвих обставин.
 
05 Травня, 2020 р., 15:40
    З 12 березня і щонайменше до 22 травня усі школи та садочки в Україні закриті на карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції. Але досі на вулицях, особливо у спальних районах, ще можна побачити малечу, яка катається на роликах, грає у футбол, і просто гуляє без жодних засобів захисту.
 
05 Травня, 2020 р., 15:39
   Шполянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  хоче звернути увагу на особливо актуальну, важливу тему. Сьогодні  у період карантину COVID-19 родини в повному складі знаходяться вдома. Весь час разом. Це, з одного боку, добре. Бо є час поспілкуватись один з одним, дізнатися про інтереси та бажання своїх рідних, вивчати щось нове спільно та планувати майбутнє.
 
30 Квітня, 2020 р., 09:47
 “Міжнародний благодійний фонд Гарних справ ” звертається із пропозицією співпраці, пропонує свої послуги - гуманітарну допомогу (одяг, взуття, іграшки, канцелярія - через службу доставки), юридичні консультації (за телефоном), психологічні консультації (за телефоном) для категорії осіб:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора