Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шполянський районний центр соціальних служб для сім ' ї, дітей та молоді

             Будні фахівця із соціальної роботи

          Добрі діла вимагають від людей певних зусиль, прийняття зобов’язань та правильного вибору.  Такий вибір завжди супроводжуються турботою про окремих людей, які цього потребують.

          Уже вкотре, завдяки фахівцю із соціальної роботи Шполянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в селі Антонівка, багатодітні родини, люди з інвалідністю та найстаріші жителі, які проживають на території сільської ради отримали продуктові набори від прихожан парафії Пресвятої Богородиці УПЦ київського патріархату, що в м. Шпола (цукор, борошно, олія, хліб, печиво, цукерки, солодкі напої). Слід відзначити, що люди були розчулені та вражені такою благодійністю. Всі щиро дякували за людську доброту прихожан.

             Така акція проводилась не вперше, що вселяє надію на тісну співпрацю вірян та працівників соціальної служби.

01 Квітня, 2020 р., 11:21
                Проблема торгівлі людьми – одного з найнегативніших явищ сучасного суспільства – уперше була піднята правозахисниками на початку ХХ століття. У той час особлива увага приділялася жінкам з Великобританії, яких змушували до проституції в країнах континентальної Європи. Так з'явився термін ”біле рабство”, який пізніше поширився на загальне поняття торгівлі людьми.
 
01 Квітня, 2020 р., 09:25
                 Комп'ютер в даний час є практично в кожній сім'ї. Технічний прогрес рухається вперед, і навіть зовсім маленькі діти вже уміють користуватися комп'ютером. Згідно з останніми дослідженнями, діти у віці до 7 років проводять практично цілий рік свого життя (8766 годин) дивлячись телевізор і проводячи час за екраном комп'ютера, телефону або айпада. Від 8 до 18 років проводять за екраном смартфонов, комп'ютерів, планшетів і ігрових приставок більше 7 годин в день!
30 Березня, 2020 р., 13:00
            Новітні технології все більше і більше входять у наше життя. Навіть для дітей комп'ютер став невід'ємною складовою життя. Ігри, мультфільми, всілякі картинки ... Дитина пізнає світ через екран монітора, адже комп'ютер - джерело інформації, яку маленькі діти вбирають, немов губки.
 
27 Березня, 2020 р., 09:30
        Зараз дуже непростий період для всіх, і помилково вважати, що діти нічого не помічають. Вони на це реагують, навіть якщо просто віддзеркалюють поведінку батьків.
12 Березня, 2020 р., 14:49
     Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Що таке «булінг», пояснює фахівець із соціальної  роботи Шполянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в с. Водяне Віта Телепинська, учням Водянського НВК – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора