Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

Шполянське відділення Смілянської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області інформує

Новини від 25 жовтня 2018 року

Новини від 18 жовтня 2018 року

Новини від 12 жовтня 2018 року

Новини від 4 жовтня 2018 року

Новини від 3 жовтня 2018 року

Новини від 28 вересня 2018 року

Застерігаємо платників від виконання незаконних вимог шахраїв

   Нова хвиля звернень шахраїв від імені керівництва фіскальної служби до бізнесу, посадовців, депутатів!

  Як і раніше, вимагателі поводяться вкрай зухвало, напористі і переконливі. І за повідомленнями платників, удосконалили методи роботи й значно розширили коло своїх об’єктів.

   Позиція керівництва головного управління ДФС у Черкаській області з даного приводу є незмінною.

   Начальник Смілянської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Анатолій Мовчан наголошує, що ніхто не може телефонувати з незаконними вимогами від імені ДФС і вимагателі не мають жодного відношення до служби.

    Анатолій Мовчан зазначив, що фіскали постійно застерігають бізнес від виконання незаконних вимог зловмисників.

    Тож більшість з тих, до кого звертаються шахраї, рішуче відмовляються співпрацювати з псевдо фіскалами.

    ДФС закликає платників бути обачними і протистояти зловмисникам.

      

Новини від 24 вересня 2018 року

Новини від 20 вересня 2018 року

Новини від 10 вересня 2018 року

 

До уваги платників податків, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів!

          З 01.01.2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового  кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення  збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році»    від 20.12.2016 року №1791-VIII.
          Прикінцевими та перехідними положеннями даного Закону внесено зміни до статті 2 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а саме доповнено абзацом такого змісту: «Термін «технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту» для цілей цього Закону вживається у значенні, наведеному в Законі України «Про захист споживачів». Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійні заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій встановлюється Кабінетом Міністрів України».
        Пункт 25    статті 1 Закону України «Про захист прав споживачів» визначає, що технічно складні побутові товари – непродовольчі товари широкого вжитку (прилади, машини, устаткування, та інші), які  складаються з вузлів, блоків, комплектуючих виробів, відповідають вимогам нормативних документів, мають технічні характеристики, супроводжуються експлуатаційними документами і на які встановлено гарантійний строк.
         16 березня 2017 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову за №234 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій», яка набрала чинності 8 травня 2017 року.
         Таким чином з 8 травня 2017 року платники податків, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахнкових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок або виключно по безготівковому розрахунку.
          Також наголошуємо, що до суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту та порушують вимоги Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» №265/95-ВР від 06.07.1995 року зі змінами та доповненнями, інших нормативно-правових актів, контролюючими органами можуть бути здійснені контрольно-перевірочні заходи (повторні перевірки) та застосовані штрафні  (фінансові) санкції (ст.17 та 20 Закону №265/95-ВР).

Шполянське відділення
Смілянської ОДПІ

Новини від 3 серпня 2018 року

Новини від 1 серпня 2018 року

Новини від 27 липня 2018 року

Новини від 19 липня 2018 року

Новини від 17 липня 2018 року

Новини від 12 липня 2018 року

Новини від 9 липня 2018 року

Новини від 6 липня 2018 року