Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Сектор культури

18 Вересня, 2020 р., 15:22
Під такою назвою 18 вересня в секторі юнацтва Шполянської центральної районної  бібліотеки ім. Миколи Томенка відбувся літературний вернісаж, присвячений до 60-річчя від дня народження української письменниці Оксани Забужко.
31 Липня, 2020 р., 11:45
Шполянщина здавна славилася своїми талановитими людьми, які прославили не тільки наш край, а й всю Україну. Вона дала світу багато талановитих письменників, поетів, лікарів, артистів, вчених. Серед них чільне місце займає український науковець, лікар, соціолог, економіст, громадський і політичний діяч, публіцист С.А. Подолинський.
28 Липня, 2020 р., 16:42
Однією з найважливіших подій в історії України стало хрещення Київської Русі, яке мало не лише історичне значення – воно духовно та культурно поєднало наш народ з європейським світом і стало важливою віхою в розвитку української державності.
22 Червня, 2020 р., 12:46
Нещодавно відбулася онлайн-церемонія оголошення підсумків конкурсу книжкових відеооглядів «Фабрика вражень», організатором якого виступає Черкаська обласна бібліотека для дітей. Дипломом переможця у номінації «Найкращий бібліотечний піар», за рішенням професійного журі, було відзначено Яценко Марію. Дівчинка є читачем відділу обслуговування дітей, приймає активну участь у житті бібліотеки. Окрім Диплому, Марійку було нагороджено книгою відомого дитячого письменника Володимира Рутківського «Щирик зі Змієвої гори».
22 Червня, 2020 р., 12:44
     18 червня 2020 року центральна районна бібліотека Шполянської ЦБС отримала  від  БФ «Фундація Дарини Жолдак»  в дарунок 300 примірників книг Шарля Перро «Спляча красуня».  Це серія книг з доповненою реальністю. Казка оживає з додатком  WowDox AR . Завантаживши на свій  гаджет безкоштовний  додаток   WowDox AR, є можливість побачити казку та погратись з її героями.
10 Березня, 2020 р., 09:14
            

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора