Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

16 Червня, 2020 р., 09:48
Підтверджено 32 476 випадків COVID-19, з них 14 528 одужали, 912 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 666 випадків.
15 Червня, 2020 р., 17:04
Сьогодні свій ювілейний день народження святкує начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. На урочисте зібрання з нагоди 65- річчя державного службовця завітали керівники з Черкаської обласної державної адміністрації, колектив, у якому працює Анатолій Петрович більше 20 років, а також колеги з усіх структурних підрозділів Шполянської районної державної адміністрації. У залі засідань районної ради, у теплій лірично-зворушливій і дружній атмосфері прозвучали щирі вітання на адресу ювіляра. Іменинник, який у цей день припиняє державну службу у зв’язку із досягнення 65-річного віку, отримав від голови Шполянської райдержадміністрації Наталії Коваль грамоту за багаторічну сумлінну працю, активну трудову діяльність, патріотизм, людяність, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до обраної справи, вагомий особистий внесок у розв’язання проблем соціального захисту населення та з нагоди виходу на пенсію. Заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина вручила подяку за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, компетентність при виконанні посадових обов’язків, вагомий особистий внесок реалізацію державної соціальної політики та з нагоди ювілейного дня народження». Від голови Черкаської обласної ради Анатолія Підгорного Почесну грамоту за вагомий особистий внесок у розв’язання проблем соціального захисту громадян, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм та з нагоди 65 –річчя від дня народження отримав Анатолій Петрович з рук заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Лесюка, від галузевої Черкаської обласної профспілки працівників соціальної сфери України ювілярові вручила вітальну листівку голова спілки Наталія Дутко. Приємні та щирі слова вдячності за багаторічну співпрацю пролунали від директора Департаменту соціального захисту Черкаської області Руслана Чикала. Заступниця Анатолія Петровича Олена Фарштейн висловила вітання від колективу соцзахисту Шполянщини, подарувавши щемкі спогади про спільну роботу у створеній за лейтмотивом пісні «Старі фотографії» відеолистівці. До вітань долучився і начальник управління Державної казначейської служби України у Шполянському районі Павло Слюсар та по-дружньому побажав Анатолію Ракітіну «Многая літа..» У віночок святкового настрою до слів побажань гармонійно впліталися різнобарвні квіти. «Щиро дякуємо Вам, Анатолію Петровичу, за відданість своїй справі, чесність та порядність. Нехай Вас Бог береже!», - таким було щире побажання Наталії Коваль від імені всіх державних службовців.
15 Червня, 2020 р., 15:50
                         На виконання спільного листа Міністерства соціальної політики України  та Національної поліції України від  01.06.2020 №7828/0/2-20/57 та відповідного доручення Черкаської обласної  державної  адміністрації від 02.06.2020 № 4227/01/01-44 щодо захисту дітей від жорстокого  поводження, здійснення заходів щодо забезпечення їхньої безпеки,  фахівцем районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кулик Т.В.  спільно з   начальником секції превенції Шполянського відділення поліції Смілянського ВП ГУНП у Черкаській  області  М.Ф. Крушинським, проведено звірку  щодо кількості звернень з питань домашнього насильства та винесених термінових заборонних приписів в  2020 році.
15 Червня, 2020 р., 08:03
12 червня на позачерговому засіданні Уряд підтримав проєкт постанови Верховної Ради України про утворення та ліквідацію районів в усіх областях України, а також проєкт постанови щодо утворення та ліквідації районів в АР Крим.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора