Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

01 Листопада, 2018 р., 15:52
     Під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу Президент Петро Порошенко повідомив, що підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України щодо відновлення кредитування» та Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення функціонування фінансового сектору».
01 Листопада, 2018 р., 10:23
   1 листопада  свiтова спільнота вiдзначає  День  заснування  Європейського Союзу. ЄС утворився на основі підписаного 7-го лютого 1992-го року Маастрихтського договору, який набув чинності 1-го листопада 1993 - го року i  який заклав основи існування Єдиної Європи в тому вигляді, в якому ми знаємо її сьогодні.
01 Листопада, 2018 р., 09:02
   Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» відбудеться 10 листопада у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації, українсько-німецької благодійної організації «Благодійний фонд інновацій та розвитку» та EVENT-компанії «Перлини України».
31 Жовтня, 2018 р., 14:32
   В Україні кардинально зміниться держпідтримка фермерів. Так, відтепер вона передбачає виплату €100/га. 
31 Жовтня, 2018 р., 14:21
   Перебуваючи  30 жовтня 2018 року з робочим візитом у  Шполянському районі, перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль поцікавився  життям, в умовах сьогодення, об’єднаних територіальних громад, зокрема Матусівської.
31 Жовтня, 2018 р., 14:09
   «Результати засідання РБ ООН з усією очевидністю засвідчили триваючу міжнародну ізоляцію Москви, яка демонструє зухвалу поведінку та вперте небажання чути цілком легітимні заклики міжнародної спільноти», — зазначив Президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.
31 Жовтня, 2018 р., 14:08
   Органи соціального захисту та спеціальні комісії, які приймають рішення про призначення комунальних субсидій, мають враховувати всі життєві обставини людей, що подають заяви про надання державної допомоги. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідання державної установи «Урядовий контактний центр».
30 Жовтня, 2018 р., 09:17
   Черкаська область є одною із лідируючих по впровадженню децентралізації в Україні. У звязку із цим багато об’єднаних територіальних громад починають співпрацювати між собою.    Детальніше про укладання угод та чим вигідна співпраця між громадами для їх мешканців, дізнавалися кореспонденти Zmi.ck.ua.
29 Жовтня, 2018 р., 15:49
   Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що ніколи не піде на здачу національних інтересів, чого б це не стосувалося, а особливо земельної реформи. Про це він сказав в інтерв’ю агенції «Укрінформ».
29 Жовтня, 2018 р., 14:58
   Україна має тисячолітню традицію державності – Русь, Галицько-Волинське князівство, Велике князівство Литовське, Козацька держава, державні утворення ХХ століття. Вона не була безперервною: під впливом зовнішніх (завоювання) та внутрішніх (міжусобиці) чинників українські території не раз потрапляли під владу держав-завойовниць, люди ставали їх підданими та об’єктами політики денаціоналізації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора