Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новорічне свято для дітей пільгових категорій

03 Вересня, 2018 р., 14:20
   Інклюзивність і залучення всіх дітей, без виключення, до освітнього процесу – це важливе завдання, яке поступово реалізує Уряд в рамках освітньої реформи. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
03 Вересня, 2018 р., 09:41
   Продовжуючи добру традицію вшановувати людей, яким долею судилось дожити до дев’яноста і більше років, представники районної влади чи не кожного дня відвідують мудрих і шанованих шполян. Адже це, за переконаннями голови Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка, ще одна можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. 
01 Вересня, 2018 р., 07:19
Шановні педагоги, дорогі учні ! Щиро вітаю Вас з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
01 Вересня, 2018 р., 07:13
   Ліки за п’ятьма програмами державних закупівель їдуть у регіони. Найближчим часом ці препарати будуть доступні у лікарнях.
31 Серпня, 2018 р., 17:23
З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначної ролі у перемозі у Другій світовій війні, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України, 2 вересня 2018 року ми на державному рівні відзначаємо 73 – річницю завершення Другої світової війни.
31 Серпня, 2018 р., 15:53
   За словами заступника голови облдержадміністрації Костянтина Омаргалієва, поточний середній та дрібний ремонти доріг місцевого значення проводять на 104 об’єктах.
31 Серпня, 2018 р., 15:45
   З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» — цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу.
31 Серпня, 2018 р., 14:46
   «Мінрегіон впроваджує європейські державні будівельні норми! Ми розуміли, що це не просто, і опір буде! Сьогодні це стало очевидним! З 1 вересня вступає в дію наш новий ДБН «Планування і забудова територій», який забезпечує безпечний і комфортний життєвий простір! Сьогодні ми отримали ухвалу окружного адміністративного суду Києва, який задовольнив позов ландшафтної компанії про призупинення дії Наказу Мінрегіону «Про затвердження ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій». Про це на своїй сторінці у FB написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
31 Серпня, 2018 р., 14:41
     30 серпня 2018 року в читальній залі районної бібліотеки відбулася зустріч з краєзнавцем, музейним працівником, жителем села Лебедин - Іваном Олексійовичем Єлінецьким, який цього дня відзначив 80-річний ювілей.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора