Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Медаль «Шполянському району – 95 років» вручено трьом ровесникам нашого краю

Дата: 28.08.2018 17:05
Кількість переглядів: 273

   Днями заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт з робочим візитом побували в  селах Бурти та Надточаївка, в рамках якого відвідали довгожителів цих населених пунктів.

   Поспілкувавшись із шанованими земляками, керівники з району вручили ювілейні медалі жительці Надточаївки Василині Антонівні Вдовик та Лідії Тимофіївні Гуцалюк із Буртів. Зазначимо, що це вже другий візит до бабусь представників районної влади в цьому році. В лютому та березні 2018 року, відповідно, ці мудрі довгожительки Шполянщини приймали щирі привітання з нагоди 95 - річного ювілею.

    Як приміром, і Микола Дмитрович Леурда із Буртів, до якого саме такий поважний ювілей завітав 26 серпня 2018 року.

   Ольга Шпиця та Володимир Пустовіт цього дня окрім ювілейної медалі вручили імениннику квіти, вітальну листівку від голови райдержадміністрації Володимира Потапенка, подарунок та грошову допомогу, передбачену районною програмою «Турбота».

    «Сьогодні, у такий благодатний та щедрий і святковий  день, прийміть найщиріші вітання з ювілеєм. Дякуємо Вам, що свого часу відстоювали мир для нас, майбутнього покоління. Низький уклін! Здоров'я Вам, злагоди, добробуту, добра та миру!» – зазначила заступник голови Шполянської райдержадміністрації.

   Зі свого боку, іменинник подякував гостям за увагу до нього. «Завжди приємно, що про тебе пам'ятають. Ще раз дякую, що особисто приїхали привітати», – сказав ювіляр.

   За плечима  Миколи Дмитровича  близько 50 років сумлінної праці в місцевому колгоспі «Україна». Має ювіляр 2 онуків та 5 правнуків, які проживають в Білорусі. Тож сьогодні для ювіляра справжньою опорою стали племінник зі своєю донькою, які оточили його турботою та піклуванням. І дивлячись на цю людину ми розуміємо, що непроста доля випала Миколі Дмитровичу. Але він з гідністю пройшов усі випробування та став прикладом для наслідування як для своїх рідних, так і для декількох поколінь шполянської молоді.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора