Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Володимира Потапенка нагороджено діамантовою зіркою «Взірець професіоналізму»

Дата: 06.08.2018 16:36
Кількість переглядів: 331

   За видатні успіхи у професійній діяльності, з метою відзначення і вшанування успішного керівника та з нагоди 55-річного ювілею, оргкомітет Всеукраїнської програми «Золоті Руки Країни» одностайно ухвалив рішення про присвоєння почесного звання «Взірець професіоналізму» із врученням діамантової зірки голові Шполянської районної державної адміністрації Володимиру Потапенку.

   Нагороду Володимир Миколайович отримав від представників організаційного комітету Всеукраїнської програми «Золоті руки Країни», 6 серпня 2018 року, на урочистостях з нагоди ювілейного дня народження.

   Слід зазначити, що цьому передувало звернення сільгосптоваровиробників Шполянщини  до оргкомітету вищезгаданої програми з пропозицією про відзначення Володимира Потапенка цією високою нагородою. Як результат, враховуючи багаторічну сумлінну самовіддану працю цієї людини, взірцеві управлінсько-організаторські здібності, оргкомітетом Всеукраїнської програми було вирішено нагородити Володимира Потапенка  найвищою відзнакою – діамантовою зіркою «Взірець професіоналізму».
   Ця почесна нагорода є ще одним із визнань значного особистого вкладу Володимира Миколайовича в розвиток аграрної галузі Шполянщини та  великих організаторських здібностей.
   Колектив Шполянської райдержадміністрації ще раз щиросердно вітає Володимира Миколайовича Потапенка  із ювілейним днем народження, високою Всеукраїнською нагородою та  бажає йому нових творчих вдач, здоров’я і благополуччя в родині.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора