Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Володимир Потапенко : «Чисте довкілля – це не лише імідж району, а й сприятливе природне середовище, в якому всі ми живемо, бо це наш спільний дім»

Дата: 19.04.2019 17:13
Кількість переглядів: 174

   За стійкою традицією навесні у всіх населених пунктах Шполянського району стартує Всеукраїнська акція з благоустрою  "Зa чисте довкілля" Цьогоріч вона розпочалась 1 квітня і триватиме до 31 травня. Відповідне  розпорядження райдержадміністрації було прийняте 29 березня 2019 року № 63.

   У рамках благоустрою підприємства, установи, організації, сільські ради, мають взяти участь у прибиранні сміття, озелененні, вирубуванні порослі та наведенні чистоти та порядку на  території району.

   19 квітня 2019 року гарний приклад в цій справі показали працівники апарату, структурних підрозділів Шполянської райдержадміністрації та колективи окремих установ.

   Тепла і погожа погода сприяла роботі й додавала хорошого настрою. Учасники «толоки»  попрацювали плідно та згуртовано, сповнені прагнення духовного очищення в очікуванні Великодніх Свят.

   Протягом п’яти годин учасники заходу з благоустрою активно приводили в належний санітарний стан лісосмуги вздовж дороги, що веде в напрямку Черкас, а це близько 8 км. За цей час на окремих їх ділянках проведено вирубку порослі та виконано роботи з вапнування усіх дерев.

   В цей час наведенням належного санітарного стану території біля знаку «Географічний центр України», а саме упорядкуванням квітників, побілкою бордюрів, займались спеціалісти відділу культури та туризму райдержадміністрації. Працівники ж Мар’янівської сільської ради подібну роботу виконали біля автобусної зупинки та по іншу сторону траси.

    Тож, учасники акції дякують керівництву ТОВ «Маяк – Агро» та СПОП «Відродження» за надане вапно та технічну воду для виконання робіт з благоустрою та закликають земляків не смітити і підтримувати чистоту та бережно ставитися до довкілля, а  керівників підприємств, установ, організацій району, усіх громадян  забезпечити благоустрій на підвідомчих та закріплених територіях, дотримуватись Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку. Це наша традиція – мати належний стан благоустрою. Зробимо населені пункти району чистими та гарними.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора