Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

Дата: 11.07.2018 17:12
Кількість переглядів: 217

   Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким приділяється постійна увага голови Шполянської районної державної адміністрації Володимира Потапенка.

    11 липня 2018 року очільник району, згідно затвердженого графіка,   провів черговий прийом громадян з особистих питань за участю голів місцевих рад  в селах Журавка та Лебедин.

   

   Всі питання, що стосувалися земельних, соціальних відносин та житлово-комунального господарства, були уважно розглянуті під час особистого прийому районним керівником у рамках наданих повноважень та діючої законодавчої і нормативно-правової бази. Із  визначеного кола проблем надано роз’яснення та висловлено рекомендації.

   Окрім того, за результатами прийому Володимир Потапенко дав доручення відповідним структурним підрозділам оперативно і повною мірою сприяти у вирішенні актуальних для мешканців вищеназваних населених пунктів питань, а також наголосив, що конструктивне вирішення порушених громадянами питань  можливе лише у співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Адже більшість питань, з якими звертаються люди під час кожного прийому, є компетенцією виключно влади на місцях.

   

   На завершення  робочої поїздки Володимир Потапенко побував і в ряді закладів соціальної сфери. Зокрема, відвідав Журавський сільський будинок культури та навчально – виховний комплекс. В останньому, відбулась конструктивна розмова очільника району з батьками першокласників. Володимир Миколайович подякував їм за всіляку підтримку та допомогу в організації належного навчально – виховного процесу та пообіцяв всіляко допомагати, щоб малеча мала можливість здобувати якісну освіту в стінах сільської школи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора