Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

З робочою поїздкою на Шполянщину

Дата: 05.07.2018 21:56
Кількість переглядів: 244

   5 липня 2018 року  до нашого  району з робочим візитом завітав заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації –Костянтин Сапартаєвич Омаргалієв.

    Ознайомившись з роботою районної державної адміністрації, заступник очільника Черкаської області  провів робочу нараду з головою Шполянської райдержадміністрації Володимиром Потапенком.

   Під час перебування на Шполянщині  Костянтин Сапартаєвич разом з районним керівником побували  і в центральній районній лікарні.

 

  На місці заступник голови облдержадміністрації поспілкувався з головним лікарем ЦРЛ Василем Уманцем, який доповів про стан справ у галузі медицини району та оглянув ряд відділень. Зокрема, ознайомився з роботою, кадровими ресурсами, медичним обладнанням та устаткуванням травматологічного відділення, де минулоріч проведено капітальний ремонт, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, операційного блоку та  пологового відділення.

 Надаючи пояснення щодо роботи відділень лікарні, головний лікар Василь Уманець зазначив на можливостях закладу,охарактеризував спектр та якість надання медичних послуг, а також наголосив на проблемних питаннях. Зокрема йшлося про завершення будівництва та введення в дію очисних споруд. Заступник голови облдержадміністрації пообіцяв розібратись з приводу цього питання та відреагувати щодо позитивного його вирішення. 

   Після візиту до Шполянської центральної районної лікарні  заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв та голова РДА Володимир Потапенко обговорили  і ряд інших важливих для життєдіяльності району питань.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора