Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Віталій Коваль з робочим візитом відвідав Шполянщину

Дата: 03.10.2018 16:35
Кількість переглядів: 334

   3 жовтня 2018 року перший заступник  голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль з робочим візитом завітав до Шполянського району, під час якого оглянув цілий ряд об’єктів та провів особистий прийом громадян.

   Свою поїздку перший заступник очільника області разом з головою Шполянської райдержадміністрації Володимиром Потапенком розпочав із відвідин Сигнаївського навчально – виховного комплексу. Віталій Володимирович  ознайомився з його матеріально-технічним забезпеченням, з навчальним процесом, поспілкувався з дирекцією та  колективом закладу. Особливу увагу приділив новому сучасному лінгафонному кабінету, облаштування якого відбулось завдяки залученню коштів з державного та районного бюджету на умовах співфінансування, а це близько 360 тисяч гривень. Поцікавився високопосадовець і заняттями в кабінеті LEGO та спортивному залі.

   Далі Віталій Коваль взяв участь в урочистому відкритті сучасного міні-футбольного  поля зі штучним покриттям на території Лебединського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1".

   Загальний кошторис проекту – 1 мільйон 450 тисяч гривень. З державного бюджету було передбачено фінансування в розмірі 750 тисяч гривень, з районного – 200 тисяч гривень,  бюджету Лебединської сільської ради в розмірі 400 тисяч гривень та кошти спонсорів - ГК «ЛНЗ» в сумі 100 тисяч гривень.

    "За останні кілька років за державні, місцеві та спонсорські кошти ми відкрили на Черкащині кілька десятків спортивних майданчиків. Держава інвестує значний ресурс у фізичне виховання і розвиток спорту серед молоді",– відзначив Віталій Коваль, звертаючись до школярів та педагогів під час урочистого відкриття.

   Цього дня  перший заступник голови облдержадміністрації побував і в  Шполянській центральній районній лікарні.

   Головний лікар ЦРЛ Василь Уманець гостинно зустрів делегацію в стінах медичного закладу та розповів про будні лікарні. Насамперед, йшлося про якість надання медичної допомоги, забезпеченість медичним обладнанням, кадрами, про проведені ремонтні роботи у відділеннях лікарні та щиро подякував обласній і районній  владі за допомогу закладу, зокрема, у придбанні та встановленні ліфта для транспортування тяжкохворих.

   "Всі ці роки нам доводилось на собі, у прямому сенсі слова, транспортувати хворих на другий поверх, де знаходиться неврологічне відділення. Нині ж всі незручності позаду", - зазначив Василь Уманець.

   В рамках візиту на Шполянщину перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль провів і особистий прийом громадян, під час якого жителі району мали змогу отримати відповіді на запитання, що їх хвилюють, та вирішити наболілі проблеми.

   Насамперед, активно обговорювалася тема добровільного об’єднання територіальних громад. Скаржились жителі Шполи  на невирішене роками питання забезпечення якісною питною водою в районі молокозаводу, на ситуацію, пов’язану із частими підпалами майна громадян та інші.

   На кожне звернення Віталій Коваль надав роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань та наголосив, що про їх виконання заявники будуть проінформовані в установленому порядку. Окрім цього, Віталій Володимирович поінформував представників громадськості  району про основні напрацювання виконавчої гілки влади області та основні завдання над якими нині працює очільник Черкащини та його команда.

   На завершення робочого візиту Віталій Коваль взяв участь в районних урочистостях з нагоди Дня працівників освіти.

   Вітаючи педагогів Шполянщини зі святом, високопосадовець зазначив: "Всі ми, незалежно від віку і роду занять, впродовж усього життя пам’ятаємо рідну школу і щасливі роки, проведені в її стінах, свого найулюбленішого вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, став старшим другом і порадником. Ми шануємо мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість освітянина – учителя, вихователя, викладача, зусиллями якого твориться майбутнє України. І день працівника освіти – ще один привід, щоб висловити Вам свою вдячність за велику працю і вагомий внесок у виховання поколінь".

   Перший заступник голови облдержадміністрації побажав освітянам завжди відчувати сенс своєї діяльності, розуміти, що затрачені зусилля не були марними, міцного здоров’я, щастя, миру, добра,  натхнення і нових творчих здобутків.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора