Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Пряма мова. Костянтин Омаргалієв про дорожні ремонти

Дата: 19.10.2018 16:12
Кількість переглядів: 285

   - Станом на 17 жовтня на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення в області проводяться ремонтні роботи на 148 об’єктах.

hid_vykonannia_10_18

   ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» організовано виконання ямкового ремонту на площі понад 79 тис. м2 та відновлено дорожнього покриття понад 561 тис. м2.

  Нагадаю, на підставі пропозицій районних державних адміністрацій, депутатів різних рівнів, об’єднаних територіальних громад, виконавчих комітетів міських, сільських та селищних рад сформовано переліки об’єктів на проведення в 2018 році поточного середнього ремонту, першочергового поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Він затверджений розпорядженнями обласної державної адміністрації.     Виконання функцій замовника при здійсненні закупівель робіт та послуг із ремонту зазначених доріг, проведено тендерні процедури по визначенню підрядних організацій та укладено відповідні договори на проведення ремонтних робіт делеговано державному підприємству «Служба місцевих автомобільних доріг  у Черкаській області».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора