Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Ювілейний вересень довгожительки із Лип’янки

Дата: 10.09.2018 17:03
Кількість переглядів: 212

   Квіти, подарунки, щирі слова побажань – це ті моменти, що єднають ювілярів – довгожителів Шполянщини із представниками влади району. Завдяки прийнятій декілька років тому районній програмі «Турбота», без уваги не залишається  жоден наш земляк, який переступив 90-ту, 95-ту та соту життєву сходинку.

   Понеділок, 10 вересня 2018 року, увінчався святковим візитом голови районної організації ветеранів війни та праці Володимира Пустовіта і сільського голови села Лип’янка Сергія Іщенка до людини, життя якої складається із нелегких та водночас яскравих і змістовних моментів.

   Валентина Федорівна Чорнуха – жителька Лип’янки 8 вересня зустріла 90 – ту осінь свого життя.

   Поява гостей була для Валентини Федорівни приємною несподіванкою, а теплі слова привітань нагадали їй про визначний в її житті ювілей. Подолати 90-річну межу далеко не всім до снаги. Та найголовнішим, звичайно, була увага, яку отримала бабуся.

   Від імені голови Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка гості вручили ювілярці вітальну листівку, квіти, подарунок та грошову допомогу.

   В цей день багато щирих теплих слів пролунало на адресу Валентини Федорівни, бо знають її в рідному селі, де народилася і прожила все життя, як добру, щиру і трудолюбиву жінку. Адже все життя ювілярки освячене самовідданою працею – у післявоєнні роки працювала у колгоспі в рільничій ланці, а після виходу на заслужений відпочинок продовжувала працювати на току. Загалом, за плечима бабусі 60 трудових літ.

   Ювілярка подякувала за вітання гостям та поділилася спогадами про прожиті роки, які завжди були осяяні святою вірою в Господа та в щасливе майбутнє України.

    Гості ж, на завершення зустрічі,  побажали бабусі ще багато світлих днів і щасливих років, міцного здоров’я та наснаги, дякували за мудрість, щирість та добре серце

.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора