Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Журавський НВК поповнився новітнім обладнанням для викладання предмету «Захист Вітчизни»

Дата: 27.11.2018 16:43
Кількість переглядів: 233

27 листопада 2018 року голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вербівський завітали до Журавського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» з приємною місією. Високопосадовці вручили дирекції  закладу сучасне обладнання для інтеративного тиру.

 

   Виступаючи перед вчителями та учнями Журавської школи очільник району наголосив на необхідності розвитку в підростаючого покоління, особливо в умовах російської агресії, патріотичної свідомості, підготовки його до захисту Батьківщини і служби у Збройних Силах України.

  Відтак, придбання сучасного обладнання для інтерактивного мультимедійного тиру вартістю 150 тисяч гривень, що стало можливим за відчутної підтримки Президента України, Уряду та сприяння районної влади, має надважливе значення.

   Під час робочого візиту до  Журавського навчально – виховного комплексу районний керівник оглянув і класну кімнату, де навчаються 15 першокласників.

 В рамках реформи Нової української школи, яка поміж іншого передбачає і забезпечення найменших школярів сучасними меблями, сюди було  придбано новенькі парти та стільці. Не оминув своєю увагою Володимир Потапенко і кабінет робототехніки Lego Журавського НВК.

   Під час перебування в Журавській школі Володимир Миколайович поспілкувався з школярами. Діти висловили своє захоплення технічними новинками, які з’явились останнім часом в їхній школі, та щиро пообіцяли ставитись до цього майна дуже бережно.

   У свою ж чергу керівник району розповів, чим планують надалі поповнити матеріально-технічну базу навчального закладу Журавки та запевнив, що  всі майбутні придбання сприятимуть активному розвитку дитини та відповідатимуть усім вимогам сучасності.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора