Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вітальне звернення голови Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка

Дата: 01.10.2018 08:00
Кількість переглядів: 184

 Дорогі наші ветерани, люди похилого віку!

   Щороку золотавий жовтень розпочинається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.

    З цієї нагоди прийміть щирі і сердечні слова привітань.

  Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. 

  Пройдений вами життєвий шлях - гідний взірець для наслідування. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. Відтак, кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім'я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. В цей день ми низько схиляємо голови перед доблесними ветеранами. Ми в неоплатному боргу перед Вашими незгасаючими подвигами.

 Тож дозвольте сьогодні привітати вас із святом вашої осені. І нехай вона буде сонячною і теплою, тихою і спокійною, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких.

  Живіть довго і щасливо, радійте успіхам дітей та онуків, і незважаючи ні на що, нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою.

  Бажаю Вам найголовнішого – здоров’я, мирного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя!

  Зі святом вас!

  З Міжнародним днем людей похилого віку та Днем Ветерана!

 

З повагою голова Шполянської

райдержадміністрації   Володимир Потапенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора