Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Перші кроки на шляху вирішення проблеми водопостачання

Дата: 03.08.2018 16:36
Кількість переглядів: 262

   3 серпня 2018 року на базі Лебединського насіннєвого заводу за участі голови Шполянської районної державної адміністрації Володимира Потапенка, голови районної ради Олександра Кузуба, спеціалістів відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації, керівництва групи компаній «ЛНЗ» та секретаря сільської ради Надії Рудас відбулась нарада, на якій обговорювали можливість позитивного вирішення питання подальшого водопостачання в районі Лебединського насіннєвого заводу, де окрім багатоповерхових житлових будинків знаходяться і стаціонарне відділення територіального центру, дільнична лікарня та Лебединський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Шполянської районної ради Черкаської області.

   Зазначимо, що до цього часу водопостачання до вищеназваних об’єктів здійснювалось із свердловин Лебединського насіннєвого заводу. Наразі ж, за збігом обставин, виникла необхідність  передачі цих свердловин в комунальну власність Лебединської сільської ради, а відтак створення КП «Добробут.

   Виступаючи перед присутніми голова райдержадміністрації зауважив, що ця болюча тема є спільною. І хоча кожен з цього приводу має свою позицію, все ж потрібно прийти до спільної думки і таким чином забезпечити безперебійну подачу води до вищеназваних об’єктів.

   Обговорюючи ситуацію, що склалась, голова Наглядової ради ГК «ЛНЗ» Дмитро Кравченко вніс пропозицію розробити так звану «дорожню карту» вирішення проблеми водопостачання, а саме окреслити перші кроки в цьому напрямку.

    Заслухали учасники зустрічі і секретаря сільської ради, яка повідомила про те, що на черговій сесії Лебединської сільської ради буде винесено питання про виділення коштів на функціонування комунального підприємства “Добробут”. Окрім цього буде оголошено конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства та розпочато роботи по оформленню проекту землеустрою земельних ділянок. А щоб пришвидшити вирішення питання отримання ліцензії на водопостачання та дозволу на спецводокористування обидві сторони домовились про поїзду до Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації, де сподіваються отримати консультацію з цього приводу.

   На завершення зустрічі очільник району Володимир Потапенко подякував голові Наглядової ради ГК «ЛНЗ» Дмитру Кравченку за взаєморозуміння та серйозний підхід до цієї справи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора