Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

Квіти від голови районної державної адміністрації

Переглядів: 149

   1 жовтня 2018 року голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, в рамках робочих поїздок населеними пунктами Шполянщини, завітав в Сигнаївку.

   Мета візиту - подякувати за сумлінну багаторічну працю на ниві охорони здоров’я та привітати з днем народження  лікаря Сигнаївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Світлану Іванівну Дишлеву.

   Під час неодноразових зустрічей із жителями цього населеного пункту Володимиру Миколайовичу доводилось часто чути схвальні відгуки про роботу лікаря сімейної медицини із Сигнаївки, тож він вирішив особисто зустрітись із Світланою Іванівною.

   Світлана Дишлева за спеціальністю  лікар - терапевт. Медична практика цієї жінки в Сигнаївці розпочалась в 1992 році. Саме того часу Світлана Іванівна прийшла працювати дитячим лікарем, згодом надавала пацієнтам терапевтичну допомогу, а з 2008 – го вона - лікар сімейної медицини.

   Набутий за ці роки досвід та любов до обраної професії допомагають Світлані Іванівні щоденно надавати належну медичну допомогу тим, хто цього потребує. За що поважають та цінують її люди. А для лікаря, - як зізнається сама іменинниця,- шана, повага та людські життя, які їй не раз доводилось рятувати – найбільша нагорода.

   Тож даруючи квіти, Володимир Миколайович побажав лікарю міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові, поваги від рідних та близьких, надійних колег та вірних друзів, натхнення у роботі, успіхів і життєвих перемог.« повернутися до списку новин