Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В 17 – ти населених пунктах Шполянського району функціонують стаціонарні пункти обігріву

Дата: 18.01.2019 16:09
Кількість переглядів: 179

   За даними Українського гідрометцентру в найближчі дні  на території  України і зокрема, Черкаської області очікується різке зниження температури повітря до 20° морозу.

Картинки по запросу картинки пункт обігріву

   Аби попередити випадки переохолодження людей та надати допомогу у період низьких температур, в першу чергу малозахищеним верствам, а також на виконання протокольного рішення комісії з питань ТЕБ та НС Шполянської райдержадміністрації, від 21 вересня 2018 року, в приміщеннях сільських рад населених пунктів району та Матусівській і Лип’янській об’єднаних територіальних громадах діють стаціонарні пункти  обігріву, де кожен має змогу обігрітися та випити гарячого чаю.

   Інформація щодо розміщення пунктів обігріву на території Шполянської ОТГ в районній державній адміністрації відсутня.

   Також повідомляємо, що з метою оперативного реагування на можливі надзвичайні обставини в системах життєзабезпечення населення в районі постійно проводиться моніторинг ситуації. Дане питання на особливому контролі у голови районної державної адміністрації Володимира Потапенка.

Державна служба з надзвичайних ситуацій застерігає:

у період низьких температур без потреби не мандрувати на далекі відстані, а якщо така необхідність випала, то дбати про наявність теплих речей та запас пального; у приміщеннях не перенавантажувати електромережу, користуватися лише сертифікованими обігрівачами та стежити за справністю печей.

   Бережіть своє життя та життя близьких, у разі необхідності телефонуйте за номером «101».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора