Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До очільника району зі словами вдячності за підтримку та увагу

Дата: 08.10.2018 16:40
Кількість переглядів: 184

   8 жовтня 2018 року до робочого кабінету голови Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка завітав житель села Васильків, учасник антитерористичної операції на Сході України Святослав Боднар.

   Вперше Святослав Володимирович відчув на собі гіркоту війни на Сході України  ще під час третьої хвилі мобілізації. Того часу він у складі 26-ї артилерійської бригади став на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а далі була служба за контрактом. З 2015 – го  по 2017 рік служив в 1-й окремій танковій бригаді. Згодом, після повернення додому, підписав ще один контракт та відправився захищати Батьківщину у вже рідній для нього 26-й артилерійській бригаді.

   І весь цей час, за словами захисника, він та його родина відчували допомогу та підтримку районного керівника. Спочатку це були посилки із продуктами харчування, військовою формою, та найбільше вразила Святослава підтримка голови Шполянської райдержадміністрації в складний для його родини час, коли захворіла мама. Саме завдяки Володимиру Миколайовичу лікування найріднішої для Святослава людини було проведено безкоштовно. Тож, щойно повернувшись із зони АТО, Святослав не зволікаючи завітав до Володимира Миколайовича, аби особисто висловити йому щиру вдячність за людяність та небайдужість.

   Під час зустрічі, яка тривала понад годину, співрозмовники обговорили і ряд актуальних для військовослужбовця питань. Зокрема, йшлося про військові будні, забезпечення земельною ділянкою демобілізованого воїна АТО, надання пільг, соціальних виплат. Поділився захисник і враженнями від участі у військовому параді. Адже Святослав був серед тих, хто крокував у колоні Збройних сил України під час масштабного військового параду з нагоди 24-ї та 25-ї річниці Незалежності України.

   Підсумовуючи зустріч, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко подякував земляку за відкрите і відверте спілкування.

   «Щиро вдячний за те, що у важкий для країни час, Ви без вагань стали на захист Батьківщини. Кожне Ваше звернення, прохання не залишиться без уваги. В будь-який час Ви можете звертатися зі своїми проблемами, вирішення яких перебуває в компетенції райдержадміністрації», - запевнив очільник району. 

   Святослав Володимирович, в свою чергу, ще раз подякував голові райдержадміністрації за підтримку та увагу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора