Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Голова райдержадміністрації Володимир Потапенко перевіряє температурний режим в школах району

Дата: 08.11.2018 16:39
Кількість переглядів: 207

   В загальноосвітніх навчальних закладах Шполянського району триває навчальний процес. Рівень тепла у переважній більшості  шкіл відповідає державним санітарним нормам. У цьому переконався очільник району, здійснивши робочі поїздки з метою перевірки та контролю за дотриманням температурного режиму у ряді навчально – виховних закладів району.

   Так, 8 листопада 2018 року Володимир Потапенко побував у Товмацькому та Ярославському НВК.

 «Котельні в школах працюють безперебійно. Освітні установи забезпечені паливом в достатній кількості», - коментує ситуацію районний керівник.

  Перевіривши температурний режим у ЗОШ Товмача та Ярославки голова райдержадміністрації залишився задоволеним.

  «Районна державна адміністрація тримає на постійному контролі не лише питання дотримання температурного режиму, а й рівня захворюваності дітей в районі, щоб оперативно відреагувати на будь – які зміни та загрози для здоров’я і комфорту дітей. Можу впевнено сказати, що в тих школах, де я побував, було тепло. Спілкуючись з директорами освітніх закладів та їх заступниками в Товмачі та Ярославці – відразу видно досвід. У школах порядок, температурний режим у нормі. Разом з тим, вихованці отримують і якісне гаряче харчування», - наголосив Володимир Потапенко.

   Знайшла підтримку керівника району і ініціатива керівництва Ярославського навчального закладу щодо вирощення на земельній ділянці площею понад 1 га різноманітних овочів. Як зазначив Володимир Миколайович, цей фактор допоміг не лише здешевити ціну харчування учнів школи, а й на виручені кошти від продажу надлишкової продукції придбати необхідний для потреб школи  інвентар.

   Позитивні враження справили на голову Шполянської районної державної адміністрації і наявність сучасних стендів, оформлення класних кімнат.

   На наступному тижні у вихованців навчально – виховних закладів Шполянського району розпочнуться довгоочікувані осінні канікули, а по їх завершенню в планах очільника району перевірки по дотриманню температурного режиму продовжити.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора