Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Душевне свято – 90-річний ювілей ланкової із 42- річним стажем сумлінної праці

Дата: 20.08.2018 19:39
Кількість переглядів: 333

   З метою вшанування досвіду, знань, умінь та мудрості людей, які є носіями історії Шполянщини минулого століття – часу, коли найвищими цінностями були честь, вихованість, толерантність та інші духовні якості, дякуючи яким вони гідно пройшли через найскладніші випробування життя, у районі прийнята Програма «Турбота», в рамках якої керівники району вшановують ювілеї довгожителів.

   Так, сонячного літнього дня, з нагоди славного 90-річного ювілею, жителька села Сигнаївка Марія Петрівна Сокур у теплому сімейному оточенні зустрічала гостей та приймала найщиріші вітання.

   Привітати іменинницю приїхали заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт.

   Виконуючи почесну місію, керівники з району вручили іменинниці квіти, подарунок,  грошову допомогу та  побажали здоров'я, радості, родинного затишку й шани від рідних.

   Ювілярка зраділа гостям, уважно вислухала всі теплі слова, котрі лунали в її адресу, поділилась секретом свого довголіття та побажала навзаєм усіх благ, а головне – здоров’я та миру, бо за довгий вік, на котрий випало чимало випробувань, зрозуміла, що це – найголовніше.

   Марія Петрівна  народилася на Шполянщині, в селі Сигнаївка. Там мешкає і до цього часу. Впродовж всього життя трудилася у місцевому колгоспі ланковою.

   Рано овдовівши, довелось самій виховувати двох дітей: сина і доньку, які сьогодні, за словами бабусі, є не лише опорою, а й її гордістю. Також Марія Петрівна має двох внуків та правнучку. Тож щирі привітання приймала шанована іменинниця в день свята і від всієї родини. В очах усіх бриніли сльози радості та гордості. Рідні відзначили: їхня мама, бабуся і прабабуся й  досі є берегинею сімейного вогнища, а її поради – найцінніші.

   Під час спілкування з керівниками району Марія Сокур  вражала своєю мудрістю та чудовою пам’яттю, адже крізь призму своїх поважних літ, мов із висоти пташиного польоту, оглядає пройдений життєвий шлях і сама не вірить тому, що досягла такого віку.

  Приєднуючись  до вітальних слів побажання міцного здоров’я, благополуччя та довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої висловила і секретар Сигнаївської сільської ради Людмила Кучковська.

   А на завершення візиту домовились зустрітись через рік. 19 серпня 2019 року, коли до бабусі, дасть Бог, завітає  наступний день народження. Адже районна програма «Турбота» передбачає вшанування всіх довгожителів, яким виповнилось 90 і більше років.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора