Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Шполянському районі триває ремонт доріг

Дата: 16.10.2018 16:30
Кількість переглядів: 212

   Під’їзний шлях до одного з найвіддаленіших населених пунктів Шполянщини - села Кавунівка довгі роки потребував ремонту. Дорога була чи не найбільшою проблемою селян.

   І ось, незважаючи на те, що виконання будь-яких ремонтних робіт на автошляхах є доволі затратним і дороговартісним та потребує значних капіталовкладень, района влада цьогоріч віднайшла можливість провести поточний ремонт дорожнього покриття, що веде до цього села.

   16 жовтня 2018 року перебуваючи із робочим візитом в Кавунівці  голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, який особисто виїжджає на всі об’єкти, що будуються в районі, зустрівся та поспілкувався із секретарем сільської ради Любов’ю Кавун та дорожниками Шполянського райавтодору, які виконують ремонтні роботи.

   В розмові очільник району зазначив: «Розпочинаючи ремонтні роботи дороги, ми, перш за все, виходили з наших можливостей. В районному бюджеті було передбачено 88 тисяч гривень, а завдяки домовленості із виконавчим комітетом Кавунівської сільської ради, зокрема сільським головою Володимиром Малярчуком, ця сума збільшилась на 12 тисяч гривень. Відтак, за рахунок коштів районного та сільського бюджетів вже в найближчі дні  відрізок автошляху, що веде до Кавунівки – буде відремонтовано.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора