Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про проведену відділом ведення Державного реєстру виборців Шполянської райдержадміністрації роботу з підготовки до виборів Президента України, призначених на 31 березня 2019 року

Дата: 29.03.2019 14:45
Кількість переглядів: 327

        31 березня виборча кампанія, що тривала 90 днів, добігає завершення. Відділ ведення Державного реєстру виборців Шполянської райдержадміністрації вітає всіх громадян, які за відведений Законом України “Про вибори Президента України” час, тобто до 25 березня, скористалися можливістю перевірити свої дані в Реєстрі виборців, внести зміни та уточнення до своїх персональних даних.

 

   Зокрема онлайн-сервісом “Кабінет виборця” скористалися 710 жителів району, що говорить про велику зацікавленість молоді цим виборчим процесом (у порівнянні з виборами Президента у 2014 році — близько 200 осіб). Не знайшовши себе, багато хто завітав безпосередньо до відділу, і таким чином помилки в даних було виправлено або включено виборця до Реєстру. Загалом заяви про зміну персональних даних написали 29 осіб, про зміну виборчої адреси — 15, і про включення до Реєстру виборців — 5. Найбільша ж кількість виборців скористалася механізмом тимчасової зміни місця голосування — 251. Водночас 220 виборців, зареєстрованих в нашому районі, голосуватимуть за його межами, написавши заяви на зміну місця голосування.  Щоб прийняти всіх бажаючих громадян та опрацювати всі подані заяви, відомості від органів реєстрації міськсільвиконкомів, районного сектору Державної міграційної служби, відділу Державної реєстрації актів цивільного стану, інформацію про осіб, нездатних самостійно пересуватися, - працівники відділів ведення Державного реєстру виборців по всій країні з 1 березня працювали без вихідних. Результатом цих кропітких, виснажливих тижнів є уточнені списки виборців нашого району для 42 виборчих дільниць, виборчі комісії  отримали їх 28 березня. В районі до цих списків включено  34602 виборці. Але, на жаль,  багато хто, звернувшись до відділу після 25 березня, вже не змогли потрапити до списків на виборчі дільниці, адже  Служба розпорядника Реєстру вже сформувала списки для друку. Тому звертаємось до виборців, які все ж не знайдуть себе у списках, не зволікати і йти до відділу ведення Держреєстру, щоб мати змогу проголосувати під час повторного голосування, яке, ймовірніше за все, очікує на нас 21 квітня (відповідно до Закону). Уточнити свої дані, написати заяву на включення можна будь-якого робочого дня, взявши з собою паспорт. А от написати заяву на зміну місця голосування  - лише після офіційного оголошення Центральною виборчою комісією повторного голосування. Тож уважно слідкуйте за роботою ЦВК і відразу приходьте, взявши паспорт та документ, який пояснює мотивацію  зміни місця голосування — довідка з роботи, довідка з місця проживання, з місця навчання, копія документа про  наявність у  власності нерухомості в межах потрібної вам дільниці, копія договору оренди житла — будь-який документ, який підтверджує необхідність змінити місце голосування на дату виборів. Часу, відведеного для підготовки до другого туру голосування, дуже мало, тому звертайтеся до відділів Держреєстру вчасно. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном — 2-04-16.

 

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

Шполянської райдержадміністрації

Тетяна Бурбак


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора