Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ІСКРЕНЕ ТА ГЕОРГІЇВКА

Дата: 11.01.2019 19:26
Кількість переглядів: 988

   Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації вкрай занепокоєний ситуацією щодо повноцінного функціонування Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шполянської районної ради.

  Оскільки рішенням сесії  Шполянської районної ради від 22.12.2018 №31-12/VІІ «Про надання згоди на передачу в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з комунальної власності Шполянської районної ради та зміну її підпорядкування» з 01.01.2019 року  Іскренська ЗОШ передана до власності Шполянської ОТГ, а згідно Закону України «Про державний бюджет на 2019 рік» (Додаток 6)  обсяг освітньої субвенції Шполянського району визначено із врахуванням кількості учнів, що навчаються в Іскренській ЗОШ, виникла складна ситуація. Кошти, що забезпечують видатки, які фінансуються із місцевого бюджету (заробітна плата обслуговуючого персоналу, забезпечення харчування учнів, оплата електроенергії, паливно-мастильних матеріалів та ін..) на 2019 рік не закладені у бюджеті Шполянського району (згідно пункту 4 рішення районної ради про передачу закладу), проте і в Шполянській ОТГ відсутнє рішення про прийняття закладу до комунальної власності громади.      

  Керівнику закладу, Гукалу В.С. відділом освіти  було рекомендовано внести зміни до структури навчального року, продовживши канікули ще на тиждень. Проте остаточне рішення прийматиметься на педагогічній раді школи та раді голів батьківських комітетів, які ініціював директор закладу  у понеділок, 14 січня (підвезення учнів та харчування буде відсутнє). Тому ми просимо батьків, чиї діти навчаються у Іскренській ЗОШ із розумінням поставитись до ситуації, що склалася.

   Розуміючи складні та важливі процеси децентралізації, для забезпечення конституційного права громадян на освіту, це питання тримається Шполянською райдержадміністрацією на особливому контролі із залученням усіх зацікавлених сторін для  якнайшвидшого його вирішення.  

  Впевнені  у конструктивному діалозі та оптимальному вирішенні проблеми з боку Шполянської об’єднаної територіальної громади.

За матеріалами

відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту

Шполянської РДА

(https://shprvo.ck.ua)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора