Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Здоров’я міцного і Божої ласки!

Дата: 12.10.2018 18:56
Кількість переглядів: 432

   90-та осінь завітала на поріг до жительки села Лебедин, Лідії Іванівни Зозулі.
   12 жовтня 2018 року Лідія Іванівна відзначила свій ювілей.

   З нагоди славної дати шановну ювілярку прийшли привітати голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт, представник сільської ради Оксана Євченко та голова ветеранського осередку села Лебедин Микола Волик.
   Вітаючи ювілярку з особливим святом, Володимир Пустовіт зазначив, що саме на таких людей потрібно рівнятися сучасникам, вчитися у них мудрості та гідності. 
   «Щиросердечно вітаємо Вас з ювілеєм! Прийміть наші найщиріші вітання. Від усієї душі бажаємо Вам, щоб висока порядність, простота, скромність залишилися прикладом для нас. Нехай міцне здоров’я, людська вдячність і пошана будуть вірними супутниками на довгій життєвій дорозі Вашого гідного і плідного життя» - зазначив Володимир Минович.

   В цей день ювілярці було сказано багато теплих слів, побажання міцного здоров’я на довгі роки і відзначити ще не один ювілей, а також гості вручили бабусі подарунок, квіти та грошову допомогу, передбачену районною програмою «Турбота».
   Від голови райдержадміністрації Володимира Потапенка Лідія Іванівна отримала вітальну листівку зі словами вдячності за багаторічну, віддану працю, любов до рідної землі та з нагоди 90- річчя від Дня народження.
   Ювілярка була щиро зворушена привітаннями та увагою з боку представників влади. Дякуючи за вітання, вона побажала гостям мирного неба.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора