Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Актив області запрошують до участі в установчих зборах зі створення громадської ради при Черкаській ОДА

Дата: 05.01.2019 18:48
Кількість переглядів: 159

   На цьому наголосили учасники ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації. Її засідання відбулося 4 січня 2019 року в ОДА, інформують у Департаменті культури та взаємозв’язків з громадськістю.

DSC_0159

   На засіданні ініціативна група визначила дату проведення установчих зборів, затвердила текст повідомлення про проведення установчих зборів та зразки документів для участі в них. У своїй роботі група керуватиметься вимогами Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Головою ініціативної групи було обрано Богдана Гаркушу, члена правління Громадської організації «Спілка ветеранів Східного фронту».

  Представники ініціативної групи закликали активних представників громадських організацій, які представляють інтереси різних верств населення, подавати документи для участі в установчих зборах задля донесення своєї думки і пропозицій до влади та розбудови Черкащини.

  Для того, щоб стати делегатом установчих зборів щодо обрання нового складу громадської ради при ОДА, варто подати заяву та перелік необхідних документів, а саме: рішення інституту громадянського суспільства (ІГС) про делегування визначеного кандидата на обрання до складу громадської ради; біографічну довідку делегованого представника; копії документів про реєстрацію ІГС; згоду на обробку персональних даних; інформацію про результати діяльності ІГС протягом року (у разі, коли ІГС працює менше року, ? за період діяльності); відомості про місцезнаходження та контакти ІГС.

   Зазначені папери слід подавати за адресою: 18000, м. Черкаси, бульвар Т.Г.Шевченка, 185, к. 150, з 09.00 до 18.00.

  Електронні копії документів направляються на адресу: kon2015@ukr.net (у повідомленні вказати: «Про кандидатуру до складу ГР»).

   Документи приймаються з 08 січня до 08 лютого 2019 року.

   Самі ж установчі збори відбудуться 11 березня 2019 року.

   Детальні умови участі тут (Повідомлення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації від 04.01.2019)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора