Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Безробітні Шполянщини пройшли спеціальне навчання на замовлення сільськогосподарських товариств

Дата: 20.03.2019 17:19
Кількість переглядів: 125

   Щороку сільськогосподарські товариства Шполянщини співпрацюють зі службою зайнятості щодо навчання працівників, діяльність, яких пов’язана з транспортуванням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами.

   Так у березні поточного року на замовлення 9 сільськогосподарських товариств, на базі Шполянського навчального пункту Державного професійно-технічного навчального закладу «Черкаський навчальний центр Міністерства аграрної політики та продовольства України»,   21 особі із числа зареєстрованих безробітних Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ були організовані курси цільового призначення за  программою: «Спеціальне навчання з питань безпечного виконання робіт з пестицидами, агрохімікатами та перевірка рівня знань осіб, діяльність яких пов'язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням і торгівлею пестицидами й агрохімікатами». 

   Слухачі курсів отримали необхідні знання щодо вирощування, захисту сільськогосподарських культур та охорони праці. Після закінчення навчання усім безробітнім було видано посвідчення та допуски про право роботи з пестицидами і агрохімікатами. З початком весняно-польових робіт всі слухачі групи  будуть працевлаштовані  в:  СТОВ «Лан», СТОВ «Україна», СПП «Оліана», ФГ «Шипельова О.А.», СПОП «АГРО-ПРОГРЕС»,  СТОВ «ІСКРА»,  СФ «Деметра», СТОВ «НАСІННЯ», СТОВ «УРОЖАЙ».
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора