Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Слова вдячності незабарилися від призерки ІІ етапу конкурсу відеороликів „ Світ професій: дитячими очима ” підприємцю Шполянщини, який виступив в ролі мецената

Дата: 19.02.2019 17:11
Кількість переглядів: 206

   Конкурс відеороликів «Світ професій: дитячими очима» - новий проект, організований Черкаською обласною службою зайнятості,  мета якого  сприяти  розвитку творчого потенціалу та успішному професійному самовизначенню школярів.

 

   За підсумками першого етапу було визначено 44 відеороботи,  які взяли участь у ІІ етапі конкурсу. Конкурсною комісією обрано 10 переможців, серед яких була робота дев’ятикласниці Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2- ліцей» Тулуман Валентини -  вихованки театральної студії «Смайлик» КЗ «Шполянського центру дитячої та юнацької  творчості учнівської молоді».


   Церемонія нагородження переможців обласного конкурсу відеороликів „Світ професій: дитячими очима” відбувалася в м. Черкасах.  Всі  учні-переможці отримали дипломи та цінні подарунки від служби зайнятості та роботодавців регіону.
   Бути спонсором при нагородженні конкурсантки із Шполянщини охоче погодився ФОП  Юрій Харченко. Підприємець відразу зрозумів, що подарувати школярці, яка презентувала професію токаря: «Це повинна бути техніка, якою дівчата вдало керують». Кухонний блендер від  Ю. Харченка Валентині вручив очільник Державної служби зайнятості  (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, який долучився до церемонії нагородження в рамках свого робочого візиту до Черкаської області.  В. Ярошенко відмітив, що більшість відеороликів, як і робота Тулуман Валентини, були присвячені робітничим професіям, які найбільш затребувані на ринку праці, а відтак, і перспективи професійної реалізації  дуже високі.
   Наступного дня після урочистостей юна призерка  особисто подякувала приватному підприємцю за подарунок. Від керівництва Черкаського ОЦЗ Юрію Харченку було висловлено вдячність за співпрацю в ролі мецената в обласному конкурсі  відеороликів  та розуміння важливості його тематики. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора