Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Фахівці Шполянської РФ підтримують підприємницькі ініціативи безробітних

Дата: 12.11.2018 17:09
Кількість переглядів: 190

   У листопаді поточного року одноразово  виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримав Лобачов  Володимир Васильович. 


     

   На семінарі «Від бізнес ідеї – до власної справи»  Володимир дізнався про можливість започаткування власної справи. Фахівці Шполянської РФ  надали  безробітному  індивідуальні консультації щодо організації самозайнятості та запропонували  пройти психодіагностичне тестування для виявлення власних професійних здібностей.
    Лобачов В.В. зрозумів, що відкриття бізнесу – непростий крок, який потребує професійних знань, умінь та капіталовкладень.     Але той, хто вирішив ризикнути, зазвичай опиняється на плаву - отримує і роботу, і заробіток. Тому на пропозицію пройти навчання в Дніпропетровському ЦПТО на курсах цільового призначення  за навчальною програмою «Створення малого бізнесу: теоретичні основи та практичні аспекти», цілеспрямовиний Шполянин охоче погодився.

   Згодом   Володимир Васильович висловив вдячність працівникам служби зайнятості за надання можливості отримати знання в досвідчених викладачів, підготуватися та успішно захистити бізнес-план на тему «Роздрібна торгівля продуктами харчування». Таким чином,  фахівці Шполянської РФ підтримали підприємницькі ініціативи безробітного, який на сьогодні впевнений у власних силах, має чіткий план дій, щодо успішного втілення в життя та розвивитку свого бізнес-проекту.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора