Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулось засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств та закладів соціальної сфери до нового опалювального сезону

Дата: 21.08.2018 17:08
Кількість переглядів: 328

   21 серпня 2018 року голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко  провів засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства  та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

   У засіданні штабу взяли участь керівники підприємств, бюджетних установ та  організацій району.
  Про підготовку навчальних закладів району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду та заходи, які вживаються щодо закупівлі твердого палива поінформував Павло Вербівський – начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрації.
  Заступник головного лікаря ЦРЛ Валентин Михайленко ознайомив із ходом підготовки лікувальних закладів, а начальник відділу  культури та туризму райдержадміністрації Анатолій Лозовий - закладів культури району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.
   Наступним питанням, яке було розглянуто учасниками засідання штабу, стало ознайомлення із змістом листа, що надійшов від начальника Шполянського відділення ПАТ «Черкасигаз». В якому оговорювались умови, за якими можливе постачання природного газу до об’єктів його споживання в опалювальний період 2018-2019 років.Перебуваючи на засіданні штабу Володимир Дмитрович зокрема наголосив, що розподіл та постачання  газу споживачам здійснюється за дотримання наступних умов:
-    наявність укладеного договору розподілу природного газу;
-    наявність укладеного договору на постачання природного газу;
-    наявність комерційного вузла обліку газу;
-    відсутність заборгованості перед газотранспортним, газорозподільним та газопостачальним підприємствами;
-    наявність підтвердженого обсягу природного газу по об’єкту споживача;
-    дотримання Правил безпеки системи газопостачання.
   Підсумовуючи конструктивну розмову, яка відбулась під час проведення оперативного штабу, районний керівник Володимир Потапенко наголосив: «Питання підготовки об'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період постійно перебуває на контролі райдержадміністрації, регулярно розглядається на засіданнях районного оперативного штабу та координаційних нарадах. Тож завданням №1 для кожного з нас є стовідсоткова готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону вже 1 жовтня 2018 року». 

 

   Також за результатами засідання  оперативного штабу  головою райдержадміністрації були дані відповідні доручення та доведені до виконавців.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора