Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Звітувала талановита юнь

Дата: 15.04.2019 17:08
Кількість переглядів: 167

   12 квітня 2019 року в Сигнаївському СБК відбувся звітний концерт учнів та викладачів Сигнаївської дитячої музичної школи імені Шульги Івана Панасовича, на якому виступили кращі учні та колективи музичної школи.

   Розпочав концерт лауреат обласного конкурсу творчих колективів позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Вокальний ансамбль «Перлинки» (керівник Підмогильна І.А.) з піснею «Тата і мами».  
   Кращі учні та колективи Сигнаївської ДМШ ім.Шульги І.П. були нагороджені грамотами Шполянської райдержадміністрації, які вручив голова райдержадміністрації Володимир Миколайович Потапенко. Грамоти Шполянської районної ради вручила заступник Голови Шполянської районної ради Татарина Лідія Миколаївна, а грамоти  відділу культури і туризму Шполянської РДА за активну участь у обласних та всеукраїнських конкурсах та фестивалях вручив начальник відділу Анатолій Іванович Лозовий. Відмінники навчання були нагороджені грамотами Сигнаївської ДМШ ім.Шульги І.П., які вручила директор музичної школи, спеціаліст І категорії, Старший викладач  Підмогильна Ірина Анатоліївна.
   На концерті виступили: учні класу баяна Терешківського філіалу  Будник Катерина та Підопригора Владислав (викл. Діхтяренко В.П.); учні 5 класу фортепіано Мар'янівського філіалу Верхолюк Юліана та Ушакова Ірина (викл.Шинкаренко Н.С.); учениці класу бандури Лозуватського філіалу Несміян Анастасія та Бойко Вікторія (викл.Колеснікова А.В.); учениця 3 класу сольного співу Лозуватського філіалу Поліщук Аліна та Вокальний ансамбль «Дзвіночок» (викл. Таран І.П.); дует у складі учениці 3 класу гітари Матусівського філіалу Соловйової Євгенії та викладача по класу гітари Шинкаренка Вячеслава Валентиновича; дуету учнів класу фортепіано Матусівського філіалу Демченків Артура та Вікторії; учень 3 класу народного співу Устименко Назар (викл.Лоцман О.С.); Лауреат  обласного конкурсу обдарованих учнів позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, учень 4 класу духових та ударних інструментів Денисенко Олександр (викл.Підмогильний А.О.); учениця  класу фортепіано Лозова Елла (викл.Підмогильна В.М.); Лауреат обласних та міжобласних конкурсів-фестивалів творчих колективів, Лауреат І премії ІV Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу «Віват, Витоки» м. Одеса - Жіночий вокальний ансамбль викладачів «Оксамит» (кер.Підмогильна І.А.) та Лауреат І премії ІV Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу «Віват, Витоки» м. Одеса, Лауреат І премії ХІІ-го міжобласного мистецько-екологічного конкурсу-фестивалю української естрадної, народної та авторської пісні «Мости над Россю», Лауреат V Всеукраїнського фестивалю патріотичної та козацької творчості «Богдановими шляхами», переможниця конкурсу краси і таланту «Південна врода» ХІ-Всеукраїнського фестивалю української народної пісні ім. Юрія Штельмаха у м.Чорноморськ Черевко Альона (викл.Підмогильна І.А.) з піснею на слова Миколи Негоди, музику Анатолія Пашкевича  «Степом, степом», яка зворушила кожного глядача. 
   Колектив Сигнаївської дитячої музичної школи щиро дякує Голові Шполянської райдержадміністрації Потапенку Володимиру Миколайовичу,  заступнику голови Шполянської райдержадміністрації Шпиці Ользі Іванівні, заступнику Голови Шполянської районної ради Татариній Лідії Миколаївні і всьому депутатському корпусу за виділення коштів на придбання музичних інструментів, встановлення вікон та дверей в приміщенні музичної школи, придбанні концертних костюмів для вокальних ансамблів «Перлинки» та «Оксамит», начальнику відділу культури і туризму Шполянської райдержадміністрації Лозовому Анатолію Івановичу за постійну підтримку музичної школи, за організацію поїздок на семінари та конкурси. Сигнаївському сільському голові Ошовському Сергію Павловичу за встановлення підвісної стелі в коридорі музичної школи. Колективу Сигнаївського НВК та його директору Бесарабу Євгенію Сергійовичу за постійну підтримку, співпрацю та  взаємодопомогу, головам сіл Сигнаївки, Мар'янівки, Терешок, Лозуватки та Матусівської ОТГ, які в складний для нас час виділили кошти з власних бюджетів для фінансування навчання учнів їхніх сіл, які навчаються в СДМШ ім.Шульги І.П.
   Віримо в подальшу співпрацю та підтримку молодих талантів нашого району! 

За інформацією

директора Сигнаївської дитячої музичної школи

Ірини Підмогильної


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора