Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«ТЕПЛІ КРЕДИТИ» У ШПОЛЯНСЬКОМУ РАЙОНІ

Дата: 02.07.2019 17:07
Кількість переглядів: 116

   Неефективне споживання ресурсів призводить до підвищення витрат на енергоносії. І навпаки — той, хто навчився раціонально використовувати тепло, газ, воду платить набагато менше. Відповідно, держава пропонує стимули для таких споживачів.

   На шляху до подолання енергозалежності, Україна змушена проводити жорстку тарифну політику. Щоб мінімізувати наслідки для населення, існує механізм надання субсидій. Але набагато дієвішим і для держави, і для споживачів є програма стимулювання енергоефективності серед населення. Зокрема, програма так званих “Теплих кредитів”.
   У нашому районі також затверджено власну програму часткового відшкодування кредитів для проведення енергозберігаючих заходів на 2017 —2020 роки.
   Станом на 1 червня 2019 року на Шполянщині «теплими кредитами» користуються 28 осіб. Цього року участь в програмі вже взяли три  сім’ї з району, оформивши “теплі кредити”.
   Жителі Шполянського району, які скористалися кредитами, встановлюють енергозберігаючі вікна та двері, роблять зовнішнє утеплення стін, що дозволяє зменшити споживання енергоносіїв.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора