Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про ринок праці Шполянщини з представниками бюджетної сфери

Дата: 12.11.2018 17:03
Кількість переглядів: 194

   Днями в приміщенні Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ відбувся семінар з представниками кадрових служб підприємств бюджетної сфери. Всього присутніх було 15 чоловік.

   Головними питаннями семінару для роботодавців було інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці. Інформування роботодавців відповідно до профілю підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в Шполянській філії, в тому числі про осіб, які шукають роботу і мають унікальні (рідкісні) професії, спеціальності або особисті якості. Фахівці відділу роботодавців проаналізували потребу роботодавців району  та надали  допомогу щодо укомплектування  підприємств персоналом.

   Не менш важливим питанням семінару – подання звітності : періодичної та річної. Зокрема це: інформація про попит на робочу силу(вакансії) ф № 3- ПН, інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці ф 4- ПН, інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню(річна). 
   Також, за повідомленням начальника відділу активної підтримки безробітних Демченко Н.В. , присутні ознайомилися з новими видами професійного навчання, як на робочому місці так і за межами без відриву від основного місця роботи.
   Підчас проведення семінару учасники отримали позитивну мотивацію щодо подальшої співпраці зі службою зайнятості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора