Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

Ремонт доріг у Шполянському районі продовжується: де йдуть роботи сьогодні

Переглядів: 143

   Питання ремонту доріг Шполянського району знаходиться на постійному контролі  голови райдержадміністрації  Володимира  Потапенка. Завдяки його наполегливості постійно вишукуються можливості для виконання ремонту автошляхів району.

   Так, днями  за кошти районного та сільського бюджетів проведено роботи з ямкового ремонту окремих ділянок дороги у напрямку села Кавунівка. Поточна вартість якого становить 100 тис. грн.

   А 18 жовтня 2018 року дорожники філії «Шполянський райавтодор» розпочали поточний дрібний ремонт на окремих ділянках дороги обласного значення О 242016 Бурти – Матусів (Надточаївка), що веде від Надточаївки до Сигнаївки.

   Фінансування даних робіт здійснюється за рахунок коштів районного бюджету та субвенції сільських бюджетів. Загальна сума - 120 тис. 871 грн.

   Як наголошує голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко: «Ремонт доріг – це, насамперед, питання безпеки громадян. Тож, роботи з покращення їх експлуатаційного стану триватимуть і надалі».« повернутися до списку новин