Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

З нагоди до Дня Гідності та Свободи більшість тематичних заходів на Шполянщині відбуватимуться в онлайн- форматі

Дата: 20.11.2020 16:09
Кількість переглядів: 75

Ураховуючи складну епідеміологічну ситуацію щодо захворюваності на COVID-19, цього року масові заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи на Шполянщині  відбуватимуться з дотриманням протиепідемічних  обмежень   запровадженого Урядом карантину вихідного дня, що діятиме на всій території України  до 30 листопада 2020 року. 21 листопада о 10.00 год. відбудеться покладання квітів керівниками району, ОТГ до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та пам'ятника Героям АТО/ООС. 
Починаючи з 19 листопада, у Шполянському районному краєзнавчому музеї проводиться в  робочі дні тематична відеоекскурсія «Хроніки Революції Гідності». 
20-21 листопада в соціальних мережах Facebook, YouTube демонструватимуться відеосюжети, створені працівниками сільських закладів культури Шполянського району та РБК ім.М.Гоголя м.Шпола. 
У центральній районній бібліотеці імені Миколи Томенка відбуваються такі заходи: книжкова виставка-інсталяція «Майдан. Україна. Європа»; панорама гідності «Український Майдан. Шлях до Свободи»; слайдогляд «Україна гідна свободи»; онлайн-виставка «Шлях до свободи» та показ відеоролику  «Гімн Євромайдану». Тематичні книжкові виставки організовано в сільських бібліотеках-філіалах, зокрема: «Маємо пам’ятати цей день» (с.Антонівка), «Незворотний шлях до Європи» (с.Веселий Кут), «Революція Гідності – шлях до свободи» (с.Мар’янівка), «Зима, що нас змінила» (с.Терешки), «Мій Майдан» (с.Топильна), «Доленосні події Майдану» (с.Бурти), «День Гідності й Свободи – крок у Європу» (с.Ярославка) та ін. Вихованці й викладачі Сигнаївської дитячої музичної школи імені Шульги І.П. 22 листопада на сторінці закладу в мережі Facebook презентуватимуть онлайн-концерт «З Україною в серці».
У всіх закладах загальної середньої освіти в ці дні відбуваються тематичні години спілкування, акції, літературні журнали, естафети пам’яті, тренінгові заняття,  а також школярі й педагоги долучаються до Усесвітнього Дня Гідності (Global Dignity Day)- наймасштабнішого в Європі, незалежного, соціально, політично й релігійно нейтрального проєкту, що спонукає учнівство керуватися почуттям гідності у своїх повсякденних діях.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора