Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Співпраця дає позитивні результати

Дата: 10.09.2018 16:58
Кількість переглядів: 172

   Фахівці Шполянської районної філії постійно працюють  в напрямку працевлаштування безробітних громадян шляхом створення додаткових робочих місць за рахунок компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску, організації стажування безпосередньо на робочих місцях, проведення навчання безробітних осіб під замовлення роботодавця, підбором кваліфікованих кадрів, працевлаштуванням інвалідів, а також  проведення для безробітних осіб громадських та інших робіт тимчасового характеру тощо.

      Так, за січень-серпень 2018 року  5-ти роботодавцям району компенсовано  витрати по сплаті єдиного соціального внеску за 6 працевлаштованих осіб на нові робочі місця.

     Районна філія не тільки ініціює проведення робіт, що мають суспільно-корисну спрямованість, а й веде активну політику у фінансуванні оплати праці безробітних, які працюють на таких роботах шляхом співпраці з органами місцевого самоврядування, яких налічується 24  в районі. Чимало добрих справ зроблено в таких селах, як Лип’янка, Соболівка, Мар’янівка, Надточаївка. Наведено порядок біля автобусних зупинок, при в’їздах в населені пункти, в парках, скверах, кладовищах, біля братських могил. Загалом за січень-серпень 2018 року залучено до проведення оплачуваних громадських робіт 208 безробітних осіб.

   Займається Шполянська районна філія і працевлаштуванням безробітних на тимчасові роботи за рахунок коштів роботодавців, серед яких варто відмітити ФОП Рябоконь А.І., ТОВ «ЛАК», СПОП «Агромат» та  ряд фермерських господарств, як наприклад ФГ «Шипельова О.А.», ФГ «Софія-В» . Всього  з початку року  прийняли участь в таких роботах 272 безробітних громадяни.

       Служба зайнятості докладає всіх зусиль для працевлаштування безробітних, та, відповідно, зменшення соціальної напруги в районі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора