Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шполянський район стовідсотково впорався із плановим завданням осіннього призову

Дата: 18.12.2018 16:57
Кількість переглядів: 170

  Відповідно до Закону України „Про військовий обов’язок та військову службу” , Указу Президента України від 15.02.2018 року № 33 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” призову на строкову військову службу  підлягають громадяни  віком від 20 до 27 років. Упродовж жовтня - грудня 2018 року відбувалися   оповіщення, проходження комісій та відправка призовників до лав Збройних Сил України та інших військових формувань. Згідно осіннього плану призову  35 призовників району направлено служити. 
  За інформацією тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара Р.Безшийка, Шполянський район стовідсотково впорався із плановим завданням осіннього призову.  
«Хочу висловити подяку батькам та призовникам, які прийшли на призовні дільниці самостійно та за повістками і виконали свій конституційний обов’язок», - наголосив голова райдержадміністрації В. Потапенко.
  Протягом строкової служби основним завданням призовників буде оволодіння озброєнням та технікою. Як запевнив   Безшийко Р., в зону проведення  АТО призовники направлятися не будуть.
   Долучаємось до щирих привітань на адресу призовників осіннього призову 2018 року і зичимо всім хлопцям гарної армійської служби, яка є першою серйозною сходинкою в їх самостійне доросле життя. Батькам призовників бажаємо щасливого повернення синів додому зі строкової служби в лавах Збройних Сил України.


   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора