Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про заміну посвідчень постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 23.04.2019 16:57
Кількість переглядів: 117

   На Черкащині розпочали заміну посвідчень постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. У Департаменті соціального захисту населення ОДА пояснюють, що цей процес стартував цього річ із лютого – відповідно до постанови КМУ «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».

foto

   – Ми провели вже 10 засідань комісії обласної державної адміністрації з питань видачі посвідчень постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. У результаті розглянули близько 900 справ, – говорить керівник Департаменту Руслан Чикало. – На сьогодні вдалося замінити 550 посвідчень ліквідаторів категорії 1 серії А та 320 – потерпілих категорії 1 серії Б.

   Стовідсотково забезпечать громадян новими бланками посвідчень впродовж 2019-го. Водночас посвідчення інших категорій осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, – дійсні до заміни їх в установленому порядку.

   Руслан Олександрович зауважує також, що для заміни посвідчення громадянам необхідно звертатися до місцевих управлінь соціального захисту населення.

   Довідково:

   Посвідчення замінюють:

  • особам, які постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1);
  • учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорія 2 та 3) з-поміж громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора