Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Славний ювілей знаного трударя

Дата: 11.09.2018 16:56
Кількість переглядів: 208

   У оселі Бориса Олександровича та Любові Григорівни Трощенків із Ярославки 11 вересня 2018 року  було весело й святково.

   Ще б пак – господар домівки і голова родини відзначав свій 70-річний ювілей. Цього дня його радо вітали сини, невістки, онуки, рідня, односельці – телефон не замовкав від самого ранку.

   Разом з сільським головою Віталієм Фартушним завітали до хати ювіляра голова райдержадміністрації Володимир Потапенко та його заступник Ольга Шпиця. Візит представників районної влади до цієї родини не був випадковим, адже за словами очільника району, багаторічна самовіддана праця цих людей заслуговує на повагу. На переконання Володимира Потапенка, в житті завжди є місце подвигу: і у воєнні, і в мирні часи. Все життя пропрацювати на одному підприємстві – це вже трудовий подвиг. Тож, ювілейна медаль «Шполянському району 95 років», вручена Борису Олександровичу в день ювілею – це своєрідна подяка за 50 довгих літ сумлінної праці в місцевому товаристві.

   Гості з повагою слухали розповідь подружжя Трощенків про те, як рік за роком йшли пліч – о – пліч до сьогоднішньої дати. Як 47 років тому одружились, як ростили своїх синів, як дочекались внуків. А ще говорили про трудові будні в господарстві. Борис Олександрович за все своє трудове життя має лише один запис в трудовій книжці – водій сільськогосподарської техніки, а Любов Григорівна працювала пташницею, згодом трудилась дояркою. За спогадами час минув непомітно, а перед очима гостей одна за одною зринали картини з життя звичайної сім’ї, на долю якої випало чимало, та вони зуміли з честю пройти кожен відрізок,  подарованого Богом, життєвого шляху.

   Тож зі святом Вас, шановний ювіляре! І нехай ще довгі роки поруч з Вами будуть дорогі серцю люди!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора