Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Управління соціального захисту населення Шполянської райдержадміністрації інформує

Дата: 02.07.2018 16:54
Кількість переглядів: 627

 

   Відповідно до п. 14  Постанови Кабінету Міністрів України  № 848 від 21.10.1995 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»  (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ) структурні підрозділи з питань соціального захисту населення мають право робити запити та безоплатно отримувати у строк до 10 календарних днів від ДФС, Державтоінспекції, інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, які здійснюють технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна, вищих навчальних закладів, фондів соціального страхування інформацію, необхідну для призначення субсидій та проведення перевірок достовірності даних, отриманих від осіб, які звертаються за призначенням субсидій.

   Для призначення субсидії заявник звертається до органів соціального захисту із заявою. У заяві дається згода на обробку персональних даних про сім’ю, доходи, майно, що необхідні для призначення житлової субсидії та оприлюднення відомостей щодо призначення субсидії.

   З  початку року в ході перевірок головним державним соціальним інспектором виявлено 16 випадків надміру нарахованих та виплачених коштів, внаслідок невірно наданої інформації заявниками – користувачами субсидії, які підлягають поверненню на загальну суму 161,7 тис. грн., з них повернуто до бюджету 64,10тис. грн..

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора