Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ВІТАННЯ ЮВІЛЯРІВ-ДОВГОЖИТЕЛІВ

Дата: 15.01.2019 16:52
Кількість переглядів: 353

   Вже декілька років поспіль на Шполянщині існує добра традиція – вітання представниками районної влади мешканців, що досягли 90-річного віку та більше.
   Саме ці земляки зберігають у пам’яті ланцюжок подій цілої епохи та можуть поділитись цими спогадами не тільки зі своїми ровесниками, а й передати їх наступним поколінням.

   Уже на старті 2019-го дні народження відзначили десять  шполян - довгожителів. У рамках Програми «Турбота» іменинників відвідали представники районної влади. 
   Букети квітів, подарунки та найщиріші побажання приємно вразили кожного з іменинників. Довгожителі радо спілкувалася із гостями, розповідали про своє непросте життя, ділились спогадами. Зі сльозами на очах дякувалаи всім за щирі слова привітання.

   Остання із таких зустрічей відбулась 15 січня 2019 року в Соболівці. В цьому мальовничому куточку Шполянщини свій 95-й ювілейний день народження зустріла 13 січня Меланія Яківна Яловенко.

   За дорученням голови Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка до бабусі з вітальними словами, квітами, подарунком та матеріальною допомогою завітали керівник апарату райдержадміністрації Любов Бакалина та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт. Гості з району  зичили  Меланії Яківні міцного здоров’я, благополуччя, злагоди та пообіцяли завітати і на 100 – річний ювілей. До речі, це особиста просьба іменинниці із Соболівки.
   Тож, дякуємо нашим шанованим землякам за сумлінну працю, життєву стійкість та мудрість і бажаємо благополуччя та ще довгих років життя!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора