Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

Редактора районної газети "Шполянські вісті" привітали з днем народження

Переглядів: 128

   Сьогодні, 25 вересня 2018 року, голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко та його перший заступник Юрій Козоріз побували в редакції популярного на Шполянщині багатотиражового друкованого видання, де привітали редактора Анатолія Вікторука зі славним життєвим святом.

   Анатолій Федорович очолює колектив газети з  1990 року, на сьогодні наклад «Шполянських вістей» складає близько чотирьох тисяч примірників.

  Особисто ж Анатолія Федоровича в районі знають як справжнього професіонала, непересічну творчу особистість, чесну, порядну людину, яка користується повагою, довірою серед колег і читачів.

   Творчу працю іменинника високо цінує і районне керівництво. Тож вітаючи зі святом, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко щиро подякував Анатолію Федоровичу за співпрацю, інформаційну підтримку  та активну участь у житті великої шполянської родини.

   Він побажав імениннику натхнення до творчості, щоб читачі шанували його журналістську працю, а ще зауважив, що видання «Шполянські вісті» є гарним співрозмовником, порадником, завжди наштовхує на роздуми, формує громадську думку. Тож нехай так  продовжувжується ще багато років.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин