Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Як держава ставиться до людей з особливими потребами, настільки вона готова жити в умовах європейських цивілізаційних цінностей – Президент про розвиток інклюзивної освіти

Дата: 08.10.2018 16:38
Кількість переглядів: 180

   «У новому Законі про освіту закріплені імперативні гарантії навчання дітей та молоді з особливими освітніми потребами нарівні з іншими учнями в інклюзивному освітньому середовищі», - сказав Президент Петро Порошенко під час час зустрічі з працівниками освіти.

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???°???????????? ???? ???µ???¶?°???° ?????°???????????? ???? ?»?????µ?? ?· ???????±?»?????????? ?????????µ?±?°????, ???°???????»?????? ???????° ???????????° ?¶?????? ?? ?????????°?? ???????????µ???????????? ?????????»???·?°???????????? ???????????????µ?? ??? ?????µ?·?????µ???? ?????? ?????·?????????? ???????»???·?????????? ????????????"

   Глава держави особливо наголосив, що для цього держава шукає і знаходить ресурси. Бо як держава, як суспільство ставиться до людей з особливими потребами, настільки вона готова жити в умовах європейських цивілізаційних цінностей», - підкреслив Президент.

   Глава держави зазначив, що наразі державна підтримка осіб з особливими освітніми потребами в загальноосвітніх навчальних закладах складає майже 600 мільйонів гривень. Цього року було заплановано відкриття понад восьми тисяч інклюзивних класів, що на 40 % більше, ніж у попередній рік.  «Гарний темп, може не достатній, але взялися добре», - додав він.

   Президент подякував вчителям, які сприяють інклюзивній освіті. «Вони повертають діток до повноцінного життя серед однолітків, допомагають їм інтегруватися та робити успіхи у навчанні та спілкуванні. Нам потрібна школа, де діти з різними потребами – і звичайними, і особливими – різні за походженням та соціальним становищем живуть єдиною учнівською командою, єдиною громадою, вчаться розуміти і підтримувати один одного. Нам потрібна школа, що формує в кожному учневі впевненість у своїй здатності реалізувати себе», - наголосив Петро Порошенко.

   «Нам потрібна школа, вихованці якої стануть патріотами України, готовими захищати свою землю і працювати на її успіх. І в цій ситуації робота вчителя набуває особливої ваги», - підсумував Глава держави.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора