Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Населені пункти Шполянщини багаті на довгожителів

Дата: 28.01.2019 16:37
Кількість переглядів: 160

   Дев’яносто та більше  років для світу – маленька крихта у просторі часу, а для людини – практично вічність. Не кожному випадає нагода прожити таке довге життя.
   Шполянщина – край щедрих ланів, зелених лісів, цілющих трав, чистого повітря і, звичайно ж, довгожителів. 
   Сьогодні в нашому районі двоє земляків переступили 100 – річний рубіж свого життя. Для 47 – ти шполян 2019 рік стане ювілейним. Цим людям виповниться 90 і 95 років. Загалом, же поруч з нами проживає 369 осіб, яким долею судилось прожити життя довжиною в понад 90 років.

   І ось почесну когорту довгожителів Шполянщини 26 та 27 січня 2019 року поповнили Тетяна Федотівна Мусієнко та Віра Петрівна Волкова, яким виповнилось, відповідно, 93 та 95 років.
   У Сигнаївку,  де народилися і все життя прожили поважні і мудрі іменинниці, привітати довгожительок, вручити подарунки, квіти  та побажати усіляких гараздів завітали поважні гості: заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт.
   Представники районної влади бажали довгожителям здоров’я, благополуччя, Божої благодаті та вручили вітальні листівки від голови Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка, квіти, подарунки.  А ось Віра Петрівна Волкова з нагоди 95 – річного ювілею отримала цього дня і грошову допомогу, передбачену районною програмою «Турбота». 

   Як говорять у народі: «У житті, як на довгій ниві».  Усякого  довелось  пережити обом довгожителькам. Пізнали вони тяжкі роки  голодомору, воєнного лихоліття , післявоєнної відбудови  країни.  Та попри всі складнощі життя, вони завжди випромінювали  оптимізм та мали гарне почуття  гумору, а головне  були мудрими, поміркованим і справедливими до людей.
                                                                  
   Саме такий поважний вік  довжиною майже в століття  є справжнім дарунком долі, можливістю передати  добрі справи наступним поколінням, навчити життєвим мудростям та цінностям. Тож нехай  примножується число довгожителів  серед щирих душею  земляків,  а Тетяні Федотівні Мусієнко та Вірі Петрівні Волковій із Сигнаївки побажаємо многая літ при доброму здоров’ї.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора