Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вчитель Сигнаївської школи Іван Свердел здобув високу освітянську відзнаку – нагрудний знак «Василь Сухомлинський»

Дата: 16.01.2019 16:37
Кількість переглядів: 232

   16 січня 2019 року в день 70 – річного ювілею поважного педагога  Сигнаївського навчально – виховного комплексу Івана Миколайовича Свердела голова Шполянської районної державної адміністрації Володимир Потапенко вручив йому державну нагороду Міністерства освіти та науки України за значний особистий внесок у розвиток загальної середньої освіти, визначні успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління.

     Вітаючи із ювілеєм та почесною нагородою, очільник Шполянського району Володимир Потапенко зазначив:

  "Цей знак - свідчення Вашого високого рівня професіоналізму та педагогічної майстерності, високої результативності та якості Вашої праці, гармонійного поєднання ініціативності, енергійності, принциповості, творчого підходу до роботи, небайдужості до соціальних проблем сучасності. Ваші високі професійні та моральні якості викликають повагу й авторитет серед колег-педагогів, учнів та їхніх батьків. Здоров`я Вам, шановний Іване Миколайовичу, довголіття, щастя, щоб те тепло душі, яке Ви віддаєте своїм вихованцям, сторицею поверталося до Вас",- наголосив районний керівник.

   Колектив Шполянської райдержадміністрації приєднується до привітань Володимира Потапенка та від щирого серця бажає ювіляру радісного життя, міцного здоров’я, невичерпної наснаги, успішної діяльності, плідних звершень на освітянській ниві та особистого щастя. Нехай кожен Ваш, Іване Миколайовичу, день буде сповнений радості, задоволення від роботи та життя!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора