Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

18 ровесників Шполянського району нагороджені ювілейними медалями

Дата: 20.09.2018 16:34
Кількість переглядів: 234

     26 травня 2018 року Шполянщина відсвяткувала 95-ту річницю з часу заснування. До цієї славної події, на замовлення оргкомітету Шполянської райдержадміністрації, були виготовлені ювілейні медалі «95 років Шполянському району».

   За цей час нагороди вже отримали ряд земляків - живих свідків далеких воєнних подій, ті, хто воював за свою країну, за рідний край та шполяни, які  багаторічною, самовідданою  працею зробили  важливий внесок у розбудову нашої держави та Шполянщини.

      Серед нагороджених  і 18 ровесників благословенного Шполянського краю.

    Оскільки старожили за станом здоров’я не змогли бути присутніми на уродинах Шполянського району, їм нагороди були вручені за місцем проживання під час вітальних візитів представників районної влади з нагоди 95- го ювілейного дня народження.

      Так, останні дві нагороди знайшли своїх почесних власників в селах Антонівка та Ярославка.

   20 вересня 2018 року заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт завітали з квітами та почесною пам’ятною нагородою до Єфросинії Романівни Висоти з Антонівки, а в селі Ярославка привітали з 95-річчям від дня народження та вручили нагороду Марії Григорівні Кучеренко.

    Цього дня посадовці продовжуючи гарну традицію вшановувати ювілеї найстарших жителів Шполянщини, вручили  Марії Григорівні і вітальну листівку від голови райдержадміністрації Володимира Потапенка, подарунок та грошову допомогу передбачену районною програмою «Турбота».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора