Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

З ПОКЛОНОМ ДО ТАРАСА

Дата: 12.03.2019 16:34
Кількість переглядів: 176

   Щороку в березневі дні українці в усьому світі  вшановують генія слова, національного пророка, борця за ідеали справедливості та добра,  який став символом України – Тараса Григоровича Шевченка. Про Шевченка знають, його цитують, його твори формують світогляд, віддзеркалюють душу українця.

   До 205-ї річниці з дня народження з поклоном до Великого Кобзаря – його погруддя в селі Товмач – 12 березня прийшли голова Шполянської районної державної адміністрації Володимир Потапенко, заступник голови районної ради Лідія  Татарина, сільський голова Сергій Коваль, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, працівники райдержадміністрації, вчителі та учні школи. Вони шанобливо поклали квіти до пам’ятного знаку генію українського народу.  Натхненне цитування поезії  учнями школи  переконало, що справа Кобзаря в утвердженні сильної та єдиної України житиме і надалі.

   Вшанування продовжилося концертом  у сільському будинку культури.  Учасники заходу   проникливо читала чудові вірші Тараса Шевченка, виконували пісні за творами Кобзаря, інсценізували уривки з біографії. З великою вдячністю та задоволенням концерт був сприйнятий  залом.

 

За інформацією

відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту

Шполянської РДА

(https://shprvo.ck.ua)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора