Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Привітали з мудрими роками

Дата: 11.03.2019 16:32
Кількість переглядів: 152

   Зустрічі із земляками – довгожителями, спілкування з ними завжди в радість. Адже ці поважні люди є носіями безцінного життєвого досвіду, культу предків і минувшини регіону, мають свої рецепти довголіття…

   Для представників районної влади Шполянщини подібні зустрічі вже стали традиційними, і в переважній більшості випадків приурочені святковій події: дню народження чи ювілею. 
   Так, 11 березня 2019 року заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт побували в трьох земляків, за плечима яких чималий період життя, насичений приємними й  гіркими подіями, хвилюваннями, переживаннями та радощами.

   Першим цього дня привітали жителя Василькова Степана Дмитровича Різника, якому 8 березня виповнився  91 рік. Поспілкувавшись із іменинником та вручивши квіти і подарунок гості з району побували і в його односельчанки - Єлизавети Трохимівни Бакалини.10 березня  ця жінка відзначила посріблений життєвою мудрістю ювілей – 90-річчя. 
   Наступним слова привітань з нагоди дев’яностого ювілейного дня народження приймав житель Надточаївки - Олександр Самсонович Кишінько.
   Ювіляри в подарунок від районної влади отримали квіти, подарунки, грошову допомогу, передбачену районною програмою «Турбота» і побажання ще довгих літ при доброму здоров’ї та в оточенні дорогих серцю людей.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора